30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır | Kadıköy - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır | Kadıköy - İstanbul ...

30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır | Kadıköy - İstanbul
pamira stone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pamira stone

Baskıcı / İstanbul

Alt 11-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır | Kadıköy

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adaylardan Photoshop ve Ilıstrator iş gönderme ve ebatlama bilgisi aranmaktadır.

İş deneyimi ve içeriği: Kadıköy mağazamızda satışı yapılmak üzere üretim kadromuzda çalışacak, tercihen daha önceden dijital baskı makinesinde çalışmış ve grafikerlik bilgisi olan, çeşitli materyaller üzerine baskı yapabilecek yaratıcı ekip arkadaşları aramaktayız.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır.

Kadıköy mağazamızda satışı yapılmak üzere üretim kadromuzda çalışacak, tercihen daha önceden dijital baskı makinesinde çalışmış ve grafikerlik bilgisi olan, çeşitli materyaller üzerine baskı yapabilecek yaratıcı ekip arkadaşları aramaktayız.

Adaylardan Photoshop ve Ilıstrator iş gönderme ve ebatlama bilgisi aranmaktadır.

Müracaat: Pamirastone Kadıköy / Mahmut Koyuncu

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır | Kadıköy - İstanbul30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır | Kadıköy - İstanbul30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır | Kadıköy - İstanbul30x50 cm ebadında UV BASKI MAKİNESİNDE çalışaçak eleman aranmaktadır | Kadıköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..