320 lik infiniti challenger kullanıyorum renk sorunum var

Dijital makineler - 320 lik infiniti challenger kullanıyorum renk sorunum var ...

colordesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colordesign

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar merkezi bolu olan bir firmanın işlerini yapıyorum . tasarımlar hazır geliyor.bir hafta önce tasarımı yapan arkadaş burada idi ve gönderdikleri çaçalışmalardaki sarı rengin o olmadıgını idda etti tasarıma baktıgımda % 100 lük yellow un içinde % 5 bir cyan oldugunu fark ettim yetkiliye ilettim fakat aynı çalışmayı farklı şehirlerede yolladığını ve rengin benimki gibi olmadıgını soyledi .acaba makinam gereginden fazla mı cyan atıyor yada nedeni nedir.bilgisi olan varsa lütfen beni aydınlatsın tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 14-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım makinan da hiç bir sorun yok kafasına göre şuraya %5 cyan %5 magenta atayım demez.çalışmada sorun var yüzde yüz.sende farketmişsin zaten o yüzde 5 lik cyan sana nokta nokta geliyor.mavi de ki %5 lik kısmı o yaparsan istediğiniz rengi alırsın
Bu mesajdan alıntı yap
behcetreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

Alt 15-10-2008 #3
benim başımada geldi aynı sorun kırmızı yazıları siyah bastı makina calısmada sorun varmış.
yeniden kendimiz hazırladık düzeldi
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
320, challenger, infiniti, kullanıyorum, lik, renk, sorunum, var