35.Yıllık Ajansa Grafiker (Ilıstratör-Photoshop) - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - 35.Yıllık Ajansa Grafiker (Ilıstratör-Photoshop) - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 35.Yıllık Ajansa Grafiker (Ilıstratör-Photoshop) Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Ilıstratör ve Photoshop programlarına hakim. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli ...

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

35.Yıllık Ajansa Grafiker (Ilıstratör-Photoshop)

Program/Seviye: Ilıstratör ve Photoshop programlarına hakim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 35 Yıllık Tüm gazetelerin yetkili reklam ajansımıza Grafiker Aramaktayız. Ilıstratörü ve Photoshopa hakim programı bilenler başvuru yapsın lütfen. geri kalan tüm işlerde burda eğitim verilecektir.

Yetkili Gökhan Yılmaz ve Cem Hançer,

Resmi Kurum olduğundan Tüm sosyal haklar mevcutdur. Maaş Konuşulur ve maaş politikamız üzerinden konuşulabilir.

E-posta:

Telefon: 0212 571 46 99
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

35.Yıllık Ajansa Grafiker (Ilıstratör-Photoshop) - Türkiye Geneli35.Yıllık Ajansa Grafiker (Ilıstratör-Photoshop) - Türkiye Geneli35.Yıllık Ajansa Grafiker (Ilıstratör-Photoshop) - Türkiye Geneli35.Yıllık Ajansa Grafiker (Ilıstratör-Photoshop) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
akkanatlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akkanatlar

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-12-2013 #3
ilanınızla ilgileniyorum bilge adam da garafikerlik kursu aldım randevu verilirse görüşme yapmak isterim tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap