360 derece dönen fotoğraf birleştirme çalışmam

Photoshop - 360 derece dönen fotoğraf birleştirme çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Bu çalışmayı daha önce birkaç forum ve youtube ta paylaşmıştım ama hem forumun formatına uygun hemde konuyla ilgili çok arkadaşa ulaşacağı düşüncesiyle burada bir kez daha paylaşıyorum.. ben ...

ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 02-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu çalışmayı daha önce birkaç forum ve youtube ta paylaşmıştım ama hem forumun formatına uygun hemde konuyla ilgili çok arkadaşa ulaşacağı düşüncesiyle burada bir kez daha paylaşıyorum..

ben corel ve photoshop kullanarak yaptım ama profesyönel arkadaşlar sadece photoshopta kolaylıkla yapabilirler tabi bunun için uygun çekilmiş fotoğrafları bulmaları gerekir öncelikle.

benim kullandığım fotoğraflar rastgele ve sehpa kullanmadan çekildi zaten çekerken böyle bir düşüncemiz yoktu ama ben sonradan kenarından köşesinden kırparak birleştirdim siz çekimlerinizde sehpa kullanırsanız sanrım daha kolay olacaktır..

bu arada burası benim doğduğum ve çocukluğum geçtiği evdir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
baktım da nasıl döndüğünü anlamadım..beyinimin stop saatleri,ondan mdır acaba :giggle: yoksa güzel kare 360 derece dönen fotoğraf birleştirme çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 02-09-2008 #3
baktım da nasıl döndüğünü anlamadım..beyinimin stop saatleri,ondan mdır acaba :giggle: yoksa güzel kare 360 derece dönen fotoğraf birleştirme çalışmam
:smile::smile: yok bu şekilde bakınca bi yere dönmüyo büyütüp bakmak gerekiyo o zaman 360 derce etrafını görebiliyorsun belkide ben yanlış anlattım 360 derece dönen fotoğraf birleştirme çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
fehimuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fehimuk

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 02-09-2008 #4
panaromik fotoğraflar hep daha bir güzel görünmüştür gözüme zira daha fazla emek istermiş gibi gelir bana... siz tripotsuz olmanızın eksiklerini photoshopla kapatmışsınız sanırım 360 derece dönen fotoğraf birleştirme çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
mmabell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmabell

Öğrenci (Diğer) / Gaziantep

Alt 06-09-2008 #5
Dikkatli bakmadıktan sonra sorun yok 360 derece dönen fotoğraf birleştirme çalışmam
Eline sağlık, resimde çok şık.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #6
sağ tarafta birinin keli kalmış... internette düşününce çok tatlı bir banner olurmuş... ama o keli kaldırınca 360 derece dönen fotoğraf birleştirme çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
360, birleştirme, çalışmam, derece, dönen, fotoğraf