3d bina tasarımı için hangi pragram daha kullanışlı

3D Studio Max - 3d bina tasarımı için hangi pragram daha kullanışlı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba ben 3d bina tasarımı yapmak istiyorum bunun için autocad mi yoksa 3d max mı daha kullanışlı olur pratik yoldan kullanma bakımından?...

ddv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ddv

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba
ben 3d bina tasarımı yapmak istiyorum bunun için autocad mi yoksa 3d max mı daha kullanışlı olur pratik yoldan kullanma bakımından?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bobmarley1910 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobmarley1910

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Autocad ile cizimi yap sonra 3d max e aktar orda geri kalan işleri hallet mesela kaplama,ışık,render gibi daha kolay halledersin..
Bu mesajdan alıntı yap

ddv

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2008 #3
ben şuan da iki programıda bilmiyorum hangi program işime yarar diye açmıştım bu konuyu ikiside lazım ise hangisinden önce başlamalıyım ögrenmek için hangisi daha basittir bu programların

Yorum ve yardımlarınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
bobmarley1910 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobmarley1910

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-06-2008 #4
3d max ogrenmeye başla ozaman 3d bina tasarımı için hangi pragram daha kullanışlı
Bu mesajdan alıntı yap
ismettkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismettkn

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 21-06-2008 #5
şimdiden başlasan iyi olur çünkü ben iki senedir öğreniyorum halaaa öğreniyorum ama artık biliyo gibiyim genede pratik yapıyorum sanada tavsiye ederim. Şimdiden öğrenmeye başla ve pratiklerle ilerle anca ikiseneye yada belki ikisineye öğrenirsin.inş. 3d bina tasarımı için hangi pragram daha kullanışlı
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 21-06-2008 #6
hangi programları biliyorsun belirtmemişsin ama sadece bina modellemek istiyorsan ve 3d max hakkında hiçbir bilgin yoksa sana tavsiye edebileceğim program [COLOR="Red"]sweet home 3d[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap

ddv

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2008 #7
corel draw ı iyi derecede bildigimi söyleyebilirim birazda photoshop biliyorum bunun dışında
3d program hiç bilmiyorum bu sweet home 3d sadece iç mekan tasarımımı yapılabiliyor dış mekan binanın dış cephesi için kendi kafamdan model çizebilirmiyim ?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bina, daha, hangi, icin, kullanışlı, pragram, tasarımı