3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Değerli arkadaşlar basit bir ...

3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız - Türkiye Geneli
andywarhols isimli Üye şimdilik offline konumundadır

andywarhols

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Değerli arkadaşlar basit bir 3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız. Memnun kalınırsa düzenli çalışılacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız - Türkiye Geneli3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız - Türkiye Geneli3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız - Türkiye Geneli3d çizim çalışması için freelance çalışan 3d çizimci aramaktayız - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

esrasi61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrasi61

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2014 #3
Merhabalar, Hala geçerli ise 3d konusunda size yardımcı olabilirim.
zakirak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zakirak

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 06-12-2014 #4
Merhabalar 3d tasarımcı ilanınızı hala geçerli olup olmadığına dair sizden bilgi almak istedim.Eğer hala devam ediyorsa tasarım olarak ne tür tasarımlar istediğinizi öğrenmek için size msj bırakıyorm .iyi akşamlar.
Yakup2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup2

Grafiker / Konya

Alt 26-01-2015 #5
Merhaba

3B Tasarımlarda 4 yılı aşkın tecrübem vardır eğer sizde uygun görürseniz 3B tasarımlarınızı zamanında istenilen tasarımlarda uygularım ve fiyatta anlaşabileceğimizi düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim...
badegaye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badegaye

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-02-2015 #6
mail attım ama olumsuz bir cevap bile atılmadı. çoğu zaman böyle oluyor.
erhankayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhankayan

Eğitimci / İstanbul

Alt 03-07-2015 #7
merhaba 3boyutlu çizimlerde size yardımcı olmayı isterim neyle ilgili çizimler istiyorsunuz irtibata geçermek isterseniz

erhan kayan
istanblue34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanblue34

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2015 #8
acaba diyorum insanlar zevk için freelance ilan verip sonra karşısına geçip izliyorlar mı anlamıyorum?
bende mail yazdım ne yapılcağını bile yazmadılar.
bunlara bir önlem almak lazım
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 25-07-2015 #9
bence adminler birini görevlendirsinler ilan vermek için herkes o kişiyle muhattap olsun
yoksa sayfa hiti düşmesin diye site adminlerinden şüphelenmeye başlıycam
10 freelance işe başvuru yapıyoruz 2 tanesinden cevap geliyor.
Saygılar..
kesinlikle katılıyorum yıllardır bu sıkıntı yaşanıyor ama kimsenin çözüldüğü bulduğu yok