3D Forma Tasarımı yapabilecek eleman - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 3D Forma Tasarımı yapabilecek eleman - Türkiye Geneli ...

hllyzc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyzc

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
3D Forma Tasarımı yapabilecek eleman

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Corel Draw

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Tek çalışmalık bir iş için grafikere ihtiyacım var. Sayıca ortalama 15-20 civarında forma tasarımı istiyorum.
Yaptığım araştırmalara göre bu çalışma PSD üzerinde çizim yapılarak olabiliyormuş. Çalışmanın nasıl olacağını daha iyi anlatabilmek için benzer çalışmanın videosu ekteki Youtube videosudur.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

3D Forma Tasarımı yapabilecek eleman - Türkiye Geneli3D Forma Tasarımı yapabilecek eleman - Türkiye Geneli3D Forma Tasarımı yapabilecek eleman - Türkiye Geneli3D Forma Tasarımı yapabilecek eleman - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

burak07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak07

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2014 #3
Mail attım İbrahim Bey. İyi çalışmalar.
hllyzc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyzc

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-10-2014 #4
İlan sonuçlanmıştır.