3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli ...

syna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

syna

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar ne istediğimi daha kolay anlatmak için örnekleri aşağıda veriyorum.
3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli

Tek açıdan olsa bile 3 boyut gibi( yada boyutlu diyelim) duran resim tasarımlarına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli3D görünen resim tasarımları yapacak arkadaşlar - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2013 #3
mail gönderdim.
iyi çalışmalar
hakan_yl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan_yl

Ressam / Çorum

Alt 23-09-2013 #4
İlan sahibinin verdiği mail veya telefon numarası ile iletişim kurunuz!

çalışmalarıma bakabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım **
negarwatze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

negarwatze

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 27-09-2013 #5
İlan sahibinin verdiği mail veya telefon numarası ile iletişim kurunuz!

Merhaba

3Ds Max tasarımlarınız için irtibata geçebilirsiniz.İlgilenirseniz örnekler gönderebilirim.

grapkub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapkub

Grafiker / Kütahya

Alt 16-10-2013 #6
mail atıldı