3d iç mekan tasarımı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 3d iç mekan tasarımı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 3d iç mekan tasarımı Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Çeşitli avm'lerde açılmak üzere olan cafemiz için 3 boyutlu ...

cika39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cika39(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3d iç mekan tasarımı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çeşitli avm'lerde açılmak üzere olan cafemiz için 3 boyutlu iç mekan tasarımı yapabilecek bir arkadaşa ihtiyacımız var. İlgilenen arkadaşların talep ettiği ücret ve portfolyosundan örneklerle mail adresinden bize başvurmalarını rica ediyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

3d iç mekan tasarımı - Türkiye Geneli3d iç mekan tasarımı - Türkiye Geneli3d iç mekan tasarımı - Türkiye Geneli3d iç mekan tasarımı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ilyas25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-02-2013 #3
ben cinema 4d kullanıyorum ama hiç öyle bir deneyimim olmadı inşallah bulursunuz
Seddata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seddata

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-02-2013 #4
Organik veya mimari farketmez, modelleme uzmanıyım. Heryerde kulanılabilecek sadece tek kare değil, animasyon yapmaya uygun modelleme yapıyorum.
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2013 #5
ben size yardımcı olabilirim buraya lazmıştım ama silinmiş heralde admin ne işş....