3d max - autocad - lumion - aftereffects iyi derece kullanıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - 3d max - autocad - lumion - aftereffects iyi derece kullanıyorum - Türkiye Geneli ...

3d max - autocad - lumion - aftereffects iyi derece kullanıyorum - Türkiye Geneli
ayktuayk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayktuayk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3d max - autocad - lumion - aftereffects iyi derece kullanıyorum

Program/Seviye: 3D Max,Autocad,Lumion,Aftereffects,Sony Vegas gibi programları iyi derecede kulamaktayım. Mimari çizmlerde video animasyonda yapabilmekteyim.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0536 875 63 98
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
3d max - autocad - lumion - aftereffects iyi derece kullanıyorum - Türkiye Geneli3d max - autocad - lumion - aftereffects iyi derece kullanıyorum - Türkiye Geneli3d max - autocad - lumion - aftereffects iyi derece kullanıyorum - Türkiye Geneli3d max - autocad - lumion - aftereffects iyi derece kullanıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap