3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - 3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor - Ankara ...

edagul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edagul

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Firmamızın 3D Makina Çizimlerini Yapabilecek,Freelance Çalışan,Fakat Zaman Zaman Görüşme Talep Ettiğimizde Yanımıza Gelebilecek,Ankara'dan Arkadaşlarla Çalışmak İstiyoruz. (Ölçülü Teknik Çizim Değildir)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Hidrolik-Mühendislik

E-posta:*********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor - Ankara3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor - Ankara3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor - Ankara3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

xkrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xkrc

Grafiker / Adana

Alt 18-05-2013 #3
mail gönderildi
Seddata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seddata

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-05-2013 #4
Mail atıldı.
Alt 18-05-2013 #5
Merhaba, 2010 yılından beri ICSID (International Council of Socities of Industrial Design) altyapısı ile Endüstriyel Tasarım Bölümü, tasarım problemine farklı metodlarla çözüm geliştirebilen; tasarım ve üretim süreçlerinin tümüne hakim; tasarımı etkileyen sosyal ve çevresel yapıyı anlayıp yorumlayabilen; ürün tasarımı, sistem tasarımı ve hizmet tasarımının yanında mobilya tasarımı ve ambalaj tasarımı alanlarında da deneyim sahibi; bilgisayar destekli tasarım ve üretim teknolojilerini kullanabilen; sürdürülebilirlik, çevresel dinamiklere duyarlı tasarım, kullanıcı odaklı tasarım, tasarım yönetimi gibi konulara hakim, ürün tasarımcıları ve tasarım yöneticiliği yapmaktayım ve sizin ile çalışmak isterim. *********
livereklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

livereklam

Grafiker / İzmir

Dosya13

importçu

Alt 23-08-2013 #6
Merhaba, 2010 yılından beri ICSID (International Council of Socities of Industrial Design) altyapısı ile Endüstriyel Tasarım Bölümü, tasarım problemine farklı metodlarla çözüm geliştirebilen; tasarım ve üretim süreçlerinin tümüne hakim; tasarımı etkileyen sosyal ve çevresel yapıyı anlayıp yorumlayabilen; ürün tasarımı, sistem tasarımı ve hizmet tasarımının yanında mobilya tasarımı ve ambalaj tasarımı alanlarında da deneyim sahibi; bilgisayar destekli tasarım ve üretim teknolojilerini kullanabilen; sürdürülebilirlik, çevresel dinamiklere duyarlı tasarım, kullanıcı odaklı tasarım, tasarım yönetimi gibi konulara hakim, ürün tasarımcıları ve tasarım yöneticiliği yapmaktayım ve sizin ile çalışmak isterim. *********
walla hemşerim çok güzel importçusunsen.Bu cv önyazısını başka bir arkadaşta görmüştüm seninki tam fake aynısını almışın yazık valla utan!!!!