3d max da bir animasyon yaptım Flash kullanarak bunu nasıl site yaparım

Flash - 3d max da bir animasyon yaptım Flash kullanarak bunu nasıl site yaparım ...

memed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben 3d max da bir animasyon yaptım onu flasha dönültürip şöyle bir site ye benzer bir site yapmak istiyorum böyle bir sitenin açılışında çıkacak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 28-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sorunuz tam olarak nedir? bu tarz bir sitenin nasıl yapılacağı mı? eğer sorunuz buysa, o zaman flash (ve tabii ki actionscript), html ve asp (ya da php) bilmeniz gerekiyor. onları da forumdaki birçok konulardan araştırıp bulabilirsiniz.

eğer başka birşey soruyorsanız daha açık yazmalısınız.

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-06-2009 #3
o zaman şöyle sorayım photoshopda yaptığım siteye flash butonlar vede başlangıçta çıkacak sonra kaybolacak bir flash gömmek istiyorum bunu nasıl yaparım dreamde felanmı yoksa nasıl arkdişler

70 kişi bakmış vayy be
Bu mesajdan alıntı yap
sempatiweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sempatiweb

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2009 #4
neyin flash olmasını istiyorsan onu hazırla dream.. da yerleştir..
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 30-06-2009 #5
önce flash'ta, başta çıkacak introyu (ilk çıkacak flash dosyananızı) hazırlayın. hazırladığınız flash'ın actionscriptinde animasyon bitince 2. sayfaya yönlendirecek komutu yazın. sonra onu publish edin ya da dreamweaver'da sayfa açıp swf dosyasını içine yerleştirin. ilk sayfanız bu şekilde olmalı. 2. sayfanız ise intro bittikten sonra açılacak sayfa. orada da kullanacağınız tasarıma göre, flash buton olmasını istediğiniz yere, flash'ta hazırladığınız butonların swf'lerini yerleştirin. umarım açıklayıcı olmuştur.
Bu mesajdan alıntı yap

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-07-2009 #6
saolun bi şey daha sorcam bu animated gifleri flashda yapabiliyormuyuzyani resimleri çizgifilm gibi kare kare bir şekilde animasyon yapmam lazım
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 01-07-2009 #7
saolun bi şey daha sorcam bu animated gifleri flashda yapabiliyormuyuzyani resimleri çizgifilm gibi kare kare bir şekilde animasyon yapmam lazım
Frame'leri arka arkaya koyarsanız, çizgi film gibi kare kare oynatırsınız. 3d max da bir animasyon yaptım Flash kullanarak bunu nasıl site yaparım
Bu mesajdan alıntı yap

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-07-2009 #8
web sayfalarındaki animeleri flash olarak koymuyorlarmı
Bu mesajdan alıntı yap
keremToo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremToo(38)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-08-2009 #9
gördüğünüz hoşuna giden sizi büyüleyen bir çok flash site görmüşsünüzdür. nasıl yaparımın sorusunun cevabı cok basit aslında; bu işi öğrenmeniz gerek ki buda hayli bir zaman demek oluyor.

başlangıçtan bitişe web site tasarlanması programlanması kısaca anatılabilir ama bu sizin siteye oturup yapmanıza yardımcı olmaz arkaplanda neye gereksinim duyacağınız yada tasarımı bitirdikten sonra nasıl animasyonlar uygulayacağınız tecrübe ile gerceklesebilir.
burada bahsi gecen konu başlıbasınca bir teknoloji ve bunu anlatmak yetmiyor öğrenmekte gerek.
Bu mesajdan alıntı yap