3D max ilk organik deneme

Deneme Çalışmalar - 3D max ilk organik deneme ...

hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

renderımız manueldir anlaşılacağı üzre 3D max ilk organik deneme görünen eksikleri veya hataları paylaşırsanız sevinirim.ilk denemelerin düsgün olması taraftarıyım.. şimdiden teşekkür ediyorum..

3D max ilk organik deneme3D max ilk organik deneme1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz) ilk önce forum kuralları okumalısınız....

flood yapmak forum kurallara aykrı... flood ne demek - arka arkaya mesaj yazmak...

çalışma ilgili ne yapmak istemişsınız anlmak çok zor... 3d max hazır insan vucütü kullanadar üzerine kasları şışrma efekti yapıp ve bacak kısmı kısaltığınız zaman render ve v-ray verdiğiniz zaman nasıl bir çalışma olacak düşünemiyorum bile...

evet çalışma bitmiş halde olsa daha net ve açık yorumları alabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-06-2009 #3
Evet Atladım Flood Olayını Pardon.

Hazır İnsan Vücudu Diye Bir Durum Yok Modelleri Her Zaman Sıfırdan Yaparım.Burada Bunu Paylaşmamdaki Amaç; Birkaç Gündür Uğraşıyorum ve Gözüme Normal Geliyo Artık Bir Çok Yanı.. Benim Göremediğimin Görülebilmesiydi Amaç..
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-06-2009 #4
Evet Atladım Flood Olayını Pardon.

Hazır İnsan Vücudu Diye Bir Durum Yok Modelleri Her Zaman Sıfırdan Yaparım.Burada Bunu Paylaşmamdaki Amaç; Birkaç Gündür Uğraşıyorum ve Gözüme Normal Geliyo Artık Bir Çok Yanı.. Benim Göremediğimin Görülebilmesiydi Amaç..
normal geliyor demişsınız.... bir yaratık mı yapmayi çalışıyorsunuz? eğer yaratık yapıyorsunuz evet normal olabilir... ama eğer normal insan yapmayi çlaışıyorsunuz hiç normal değil....
Bu mesajdan alıntı yap

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-06-2009 #5
Şuan Mecburiyetten Flood Yapıyorum.Durumu Anlatamamışım.İşte Normal Değil Diyosunuz, Normal Olmayan Kısımlarını Ben Göremiyorum Şuan Gözüm Alıştıgı İçin? Nedir Acaba O Güzel Anormal Kısımlar..? Amaç da Buydu Paylaşımdaki..
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-06-2009 #6
Şuan Mecburiyetten Flood Yapıyorum.Durumu Anlatamamışım.İşte Normal Değil Diyosunuz, Normal Olmayan Kısımlarını Ben Göremiyorum Şuan Gözüm Alıştıgı İçin? Nedir Acaba O Güzel Anormal Kısımlar..? Amaç da Buydu Paylaşımdaki..
:surprised: paylaşımdaki amacı da buydu....

daha önce sordum bir yaratık mı çiziyorsunuz? ya da normak bir insan çiziyorsunuz... eğer yaratığı çizmeye çalışıyorsunuz o zaman tamam... çünkü anatomik bu durumda önemli değil...

eğer normal insanı çiziyorsunuz o zaman anatomik hatalar var... ayak kollar, bacaklar....
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 15-06-2009 #7
Kasta'nın dedidiği gibi kendinize özgü bir karekter yaratıp, yaratık yada farklı bir görünüm vermek istiyorsanız o başka ama normal olarak soruyorsanız anotomik bozukluklar çok fazla ,ayaklar çok büyük,gövde başa göre çok küçük kafa kaybolmuş ,bacaklardaki kasların duruşu bir tuhaf olmuş yani biraz abartı var normale göre.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-06-2009 #8
Öğrenmek İstediklerim Bunlardı İşte Baş, Ayak, Bacak Kas Grupları..
Son Bikaç Gündür Nerdeyse Sosyal Hayatım Kalmadı Bununla Uğraşıyorum..Kaplaması Kostümü vs Olaylarına Girişmeden Hataları Düzeltmek İstedim.. 3D max ilk organik deneme
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 17-06-2009 #9
hakancım eline sağlık bende gözüme çarpan bikaç şeyi söyleyeyim faydası olur umarım3D max ilk organik deneme
omuz başlarının biraz daha belirginliği olabilir,el bilekleri bana kalın gibi geldi,bidee bu vücuda bu surat olmamış3D max ilk organik denemebunlarda hakanım ellerine sağlık 3D max ilk organik deneme
Bu mesajdan alıntı yap
chaqdash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chaqdash

Karikatürist / Mersin

Alt 17-06-2009 #10
bacakları kalın olmuş sanki 3D max ilk organik deneme ama emek çok..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları