3D max programı bilen birinin maaşı ne kadar olmalıdır?

Graficafe - 3D max programı bilen birinin maaşı ne kadar olmalıdır? Sponsorlu Bağlantılar Geçen sene ünv.den mezun oldum ve 1 yıldır iyi bir şirkette grafik tasarımcı olarak çalışıyorum, kendimce ve dışardan bakanlar tarafıncada başarılı bir grafikerim.. çalıştığım sektörden sıkıldım ve 3 ...

sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya19

Alt 20-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geçen sene ünv.den mezun oldum ve 1 yıldır iyi bir şirkette grafik tasarımcı olarak çalışıyorum, kendimce ve dışardan bakanlar tarafıncada başarılı bir grafikerim.. çalıştığım sektörden sıkıldım ve 3 max kursuna başladım henüz 1 hafta olmadı... Başta tabiki maaşını iş alanını düşünmeden ve kendimi geliştirmek için başladım kursa.. Tam olarak bilemiyorum ama 3d max bilen elemanlar ne kadar maaş almalıdır minimum??Bilgisi olan yardımcı olabilir mi..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ee kimse bilmiyor muu? 3D max programı bilen birinin maaşı ne kadar olmalıdır?
Bu mesajdan alıntı yap
zezak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zezak

Webmaster / Van

Alt 30-07-2012 #3
Aslında 3ds max'i ne düzeyde bildiğindir çok iyi derecede hakim olursan yaklaşık olarak Türkiye şartlarında 3000 ile 5000 tl arasında girdiğin sektöre göre değişir.
Bu mesajdan alıntı yap