3D max Programı Hakkında Soru ?(konu İçerde)

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - 3D max Programı Hakkında Soru ?(konu İçerde) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir matbaa şirketinden bana iş teklifi geldi matbaamızda çalışırmısın diye fakat bir program söylediler ama 3D max diye bu programı öğrenmen lazım diye derslerini filan buldum başlayacağım ...

hard78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hard78

Öğrenci (Diğer) / Karabük

ünlem

Alt 15-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir matbaa şirketinden bana iş teklifi geldi matbaamızda çalışırmısın diye fakat bir program söylediler ama 3D max diye bu programı öğrenmen lazım diye derslerini filan buldum başlayacağım fakat ben öğrenciyim hafta sonları gideceğim dükkana para konusunda nasıl anlaşmalıyım yardım eder misiniz abilerim ablalarım olarak :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hard78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hard78

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 15-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yirmi kişi bakmış biri yardım etmemiş lütfen arkadaşlar ? Arkadaşlar bir matbaa şirketinden bana iş teklifi geldi matbaamızda çalışırmısın diye fakat bir program söylediler ama 3D max diye bu programı öğrenmen lazım diye derslerini filan buldum başlayacağım fakat ben öğrenciyim hafta sonları gideceğim dükkana para konusunda nasıl anlaşmalıyım yardım eder misiniz abilerim ablalarım olarak
Bu mesajdan alıntı yap