3d max yada benzeri programlarda modelleme yapabilen freelance arkadasa ıhtıyacım var

Sonuçlanan İlanlar - 3d max yada benzeri programlarda modelleme yapabilen freelance arkadasa ıhtıyacım var ...

3d max yada benzeri programlarda modelleme yapabilen freelance arkadasa ıhtıyacım var
gokselkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokselkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3d max yada benzeri programlarda 3 boyutlu modelleme yapabilecek,
gercek göz kapakcığı ameliyatını, 3d max de çizebilecek calısma arkadaslarına ihtıyacım var.

ılgılenenler detaylı bılgı ıcın ********* numaralı telefondan bana ulaşabilir,

iş ile ilgili detaylı maili örnekleriyle birlikte göndereceğim

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları 3d max yada benzeri programlarda modelleme yapabilen freelance arkadasa ıhtıyacım var veya 3d max yada benzeri programlarda modelleme yapabilen freelance arkadasa ıhtıyacım varsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Mayacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mayacı

Eğitimci / Konya

Alt 25-11-2010 #3
İyi günler Maya ile modelleme de ihtiyaçlarınıza cevap verebilirim.