3d maya eğitim seti

Maya - 3d maya eğitim seti Sponsorlu Bağlantılar merhaba 3d autodesk maya anlatan video ,eğitim cd veya pdf de olabılır kimde ne varsa lütven yardımcı olsun bizimle paylaşsın maya ile ilgili doğru duzgun hiç bir eğitim ...

3d maya eğitim seti
alim bey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alim bey

Grafiker / Çankırı

3d maya eğitim seti

Alt 20-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba 3d autodesk maya anlatan video ,eğitim cd veya pdf de olabılır kimde ne varsa lütven yardımcı olsun bizimle paylaşsın maya ile ilgili doğru duzgun hiç bir eğitim seti vs yok acil yardım lutfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adul(33)

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 23-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
düşünürsen 3ds max eğitim setinde yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 25-10-2010 #3
tamam yardımcı olalımda nasıl. Elimdeki video dersleri falan göndereyim. ancak adresin lazım. burdan yasak. mesaj gönderemiyorum. yani sitenin saçmalığı ile bir kez daha yüz yüze kaldık. eeee söyleyin bakalım şimdi ben bu arkadaşa nasıl yardım edeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
alim bey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alim bey

Grafiker / Çankırı

Alt 25-10-2010 #4
ilginize teşekkur ederim arkadaşlar elinizde kı olan ders vıdeolarının lınkını sıtenın ısmını verebılrsınız grafıkerlet net te ıse sıtenın 3d programlarbolumunde maya kısmına ekleyebılrsınız veya yenı konu ac bölümune tıklarsanız paylasmak ıstedıgınız herseyı yukleyebılrsınız paylasımlarınızı beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
zepin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zepin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-12-2010 #5
maya ile ilgili internette kıyamet kadar eğitim tutoriali mevcut bir daha bak istersen.Genelde ingilizcedir ancak izleyerek yaptıklarından olayı çözebilirsin ve türkiyedeki 3d forumlarında da türkçe ders yayınlayan arkadaşlar mevcuttur.
Bu mesajdan alıntı yap