3D (maya) PROGRAMLAR VE GRAFİK

Temel Tasarım İlkeleri - 3D (maya) PROGRAMLAR VE GRAFİK Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar. 1 - Maya isimli boyutlu programlar grafik işlerinde kullanılırmı. Kullanılıyorsa hangi işlerde kullanılabilir. 2 - Prodüksiyon firmalarında corel,photoshop vb. programlar kullanılırmı? Sizlere iyi çalışmalar diliyorum..Teşekkürler....

Alt 30-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar.
1 - Maya isimli boyutlu programlar grafik işlerinde kullanılırmı. Kullanılıyorsa hangi işlerde kullanılabilir.
2 - Prodüksiyon firmalarında corel,photoshop vb. programlar kullanılırmı?

Sizlere iyi çalışmalar diliyorum..Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1- kulllanılmaması için bir neden yok. ayrıca 2d çalışıyorsanız 3d ile destekleyebilirsiniz.
2- photoshop dahil bir çok programa ihtiyaç duyulur.
Bu mesajdan alıntı yap
oppose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oppose

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2008 #3
mayayı EA sport, Blizzard gibi oyun yapan şirketler kullanır, ps de her eve lazım bi program nerdeyse word, excel den çok kullanılır hale geldi
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
maya, programlar, grafk