3D menünün kapanması

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - 3D menünün kapanması ...

3D menünün kapanması
azacan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azacan

Ressam / İstanbul

3D menünün kapanması

Alt 28-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar adobe master collection cs5 yada 5.5 yüklediğimde full olmasına rağmen 3D menüsü ilk başta açık oluyor res atınca kapanıyor birdaha da açamıyorum. opengl işaretli olmasına rağmen bu gözükmüyor.

sistemimin destekleyeceğinden eminim işlemci intel i7 2600k ekran kartı asus hd 6950 directcu ii ram 8gb

bu lanet olası menüyü nasıl aktif ederiz neredeyse 1 yıldır bu sorunu çekiyor.

Not: master collection full dür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

azacan

Ressam / İstanbul

Alt 29-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu konuda hiç kimsenin fikri yok mu? özellikle üst yöneticilerden
Bu mesajdan alıntı yap

azacan

Ressam / İstanbul

Alt 01-12-2011 #3
neyse boşverin. ayıya neden ensen kalın diye sormuşlar oda cevap vermiş çünkü kendi işimi kendim yaparım demiş. konuyu silebilir veya kilitleyebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
scanman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scanman

Hiç Biri / Malatya

Alt 02-12-2011 #4
nedenini bilmiyorum ama sistem le alakası yok sanırım ben photoshop cs5 extended ı i5 işlemcili AMD Radeon hd 6490 lı laptop ta kullanıyorum 3d menüsünde herhangi bir sorun yok. senin sistem bundan çok daha iyi
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-12-2011 #5
Önerilerim olacak
* Ekran kartınızın sürücüsünü günceleyin
* Adobe sitesinden sadece Photoshop CS5 Extended sürümünü indirip onu kursanız en azından master collection sorunlu olup olmadığını anlarız
* Kurulumdan sonra (işletim sisteminiz 64 bit olarak kabul ediyorum) Photoshop CS5 Extended 64 bit sürümü çalıştır
Bu mesajdan alıntı yap
Rhyzard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhyzard

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2011 #6
Aynı Durum Bende de Soz Konusu Trail Olarak Kurulum Yapdıgımda Bır Sorun gorunmyor Fakat satın Almıs Oldugum Lısans Kodunu Gırdıgımde ıse Tekrarda kapatıp acdıgımda Kalkmıs Oluyor Bende Cozemedım Sızın Sıstemınızle ekran kartım Harıc Aynısı fakat Neden Oldugunu anlamıs Değilim
Bu mesajdan alıntı yap