3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - 3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: 3D Max çok iyi V-Ray çok iyi Autocad iyi Photoshop çok iyi Çalışma Şartları: Serbest Çalışan ...

PmMerve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PmMerve

Hiç Biri / Erzurum

Alt 18-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max

Program/Seviye: 3D Max çok iyi
V-Ray çok iyi
Autocad iyi
Photoshop çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli
3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama: 2 boyutlu mimari Autocad projelerini 3D Max programında 3 boyutlu olarak sunmaktayım. Çalışmalarımda V-Ray render motorunu kullanıyorum ve foto-gerçekçi projeler hazırlamaya özen gösteriyorum. Mail yoluyla göndereceğiniz proje üzerinden hesaplamalar yapılarak teslim edilecek gün ve fiyat bilgisi bildirilmektedir.

mervecihan.com

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli3D Mimari Görselleştirme Yapmaktayım - Freelance 3D Max - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap