3D Modelleme için hangi programı önerirsiniz

Diğer - 3D Modelleme için hangi programı önerirsiniz Sponsorlu Bağlantılar İyi günler Grafikerler.net ailesi. Sitenize bugün katılıyorum öncelikle herkese Merhabalar Biz bir kaç arkadaş mobil oyunlar projemiz için 3 boyutlu çizimler yapmak istiyoruz. Kimisi dedi ki Autocad 3D ...

burhan791 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhan791

Hiç Biri / Yalova

Alt 11-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler Grafikerler.net ailesi. Sitenize bugün katılıyorum öncelikle herkese Merhabalar

Biz bir kaç arkadaş mobil oyunlar projemiz için 3 boyutlu çizimler yapmak istiyoruz. Kimisi dedi ki Autocad 3D kullan kimisi de 3D Max iyidir.

Bazısı da 3D Max'a hiç girme dedi zordur falan.

Modelleme olayına yeni girmiş biri olarak sizce hangi programı kullanmalıyım ? Hangi programların derslerini indirip başlamalıyım.

Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gezgingn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gezgingn

Grafiker / Çanakkale

Alt 18-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bugün benim de aklımı çeldi bir abim. Sketchup bilsen yeter falan dedi hatta, çok uzağım 3 boyutlu işlere ama girmem gereken bir alan olduğu ısrarla yüzüme yüzüme vuruluyor. Kaçışım yok, zamanım az, azmim çok. Şimdi bu konu aracılığıyla ben de sorayım; sketchup işimi görür mü?
Bu mesajdan alıntı yap
GrafikYazilim06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikYazilim06

Grafiker / Ankara

Alt 19-06-2016 #3
3D Max modelleme, animasyon vb. 3D konusundaki hemen her alanda kullanılan profesyonel bir programdır. Öğrenmesi en başta zor gelebilir fakat sağlam kaynaklar olursa belli bir süre sonra alışırsınız. Bunun dışında karakter modelleme vb. için Zbrush ta var, detaylı 3D işlerinde çok tercih edilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Elyysium isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elyysium

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 12-01-2017 #4
blenderı dene 3d max çok pahalı 2000 dolar falandı lisansı ha sitesine girip öğrenciyim deyip indirabiliosun ama buna hiç gerek skecth updan bir yol olacağını düşünmüyorum zbursh ı bilmiyorum blenderda gayet kaliteli ve bulabileceğin birçok eğitimi var mayada var ama o da çok pahalı
Bu mesajdan alıntı yap