3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi - Dünya Geneli

İş Veren İlanları - 3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar 3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi Şehir: Dünya Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: 3ds max, vray, after effects Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni ...

muratarici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratarici

Desinatör / Yurtdışı

Alt 16-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi

Program/Seviye: 3ds max, vray, after effects

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bir 3d animasyon filmi icin 1-2 ay vadeli eleman araniyor.

Film uzunlugu: 2 dakika
Avatar filmindeki gibi senaryo, kalitesi yüksek 3d tasarim.
hazir sahneleri olanlara, reeli olanlara öncelik taniyacagim.

filmin icinde 5-6 fantezi karekterler canlandirilacak.
(ucan peri veya kelebek türü)
senaryo kurabilen arkada$lar, benimle ileti$im kursunlar.
i$ ilk etapta sadece bu projeye kisitli, yani süresi en fazla 1-2 ay.
Rendering cali$malarini kapsamiyor, ama texturing, lightning, yani rendere hazir bicim teslimat gerekiyor.

Lütfen calismalarinizdan örnekler (link olarak) gönderin.
Gönderdikten sonra, cevabimi bekleyin, örnek calismalari, benim baki$ acimdan projeye uygun olan arkada$lar ile
irtibata gececegim mutlaka.
Cali$malariniz ile telefon numaranizi, ya$inizi, ikamet ettiginiz $ehiri de yazin lütfen.
Proje almanyada tamamlanacak, ama Türkiyeden katilanlar olursa, sevinirim.

Saygilar,
Murat

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi - Dünya Geneli3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi - Dünya Geneli3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi - Dünya Geneli3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
crowzero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crowzero

Grafiker / İstanbul

Alt 17-07-2013 #3
Avatar gibi diyorsunuzda. Haberiniz varmı Avatarın yapımının büdjesinden ? ilk önce araştırın bence, piyasadan haberiniz yok galiba. Eğer milyon vermeye hazırsanız ozaman ben varım bu işe 3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi - Dünya Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
muratarici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratarici

Desinatör / Yurtdışı

Alt 17-07-2013 #4
Iyi günler,
her$eye olumsuz bakmaniz sizi yorar. Olmaz yanina degil, olur yanlarina bakin daima.
Filmin bütcesi calisan elemani, uzmani ilgilendirmezki sonra.
Siz milyonu beklerseniz cali$maya ba$lamak icin, hayirli olsun derim.

Avatarin yapiminda cali$mi$ arkada$lar var, bütcesinide iyi bilirim.
Ilginiz icin te$ekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2013 #5
Avatar gibi diyorsunuzda. Haberiniz varmı Avatarın yapımının büdjesinden ? ilk önce araştırın bence, piyasadan haberiniz yok galiba. Eğer milyon vermeye hazırsanız ozaman ben varım bu işe 3D modelleme ve animasyon/ avatar tipi - Dünya Geneli
bu tür yorumlar yapmadan önce olayı iyi anlamak lazım. aksi halde kefallemeden öte geçmez
Bu mesajdan alıntı yap