3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - 3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

irukandji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irukandji

Webmaster / İstanbul

Alt 20-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Normal fotoğrafı 3D yazıcıdan çıktı aldığımda yüz hatlarında doku olmasını istiyorum. Buna uygun şekilde modelleme yapabilecek yetenekli arkadaşlar arıyorum. Düzenli bir çalışma olacak. Freelance olarak evden çalışabilir. Şehir fark etmez.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor - Türkiye Geneli3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor - Türkiye Geneli3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor - Türkiye Geneli3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
baturayvural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturayvural

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 20-08-2015 #3
merhaba , 3d modelleme yapıyorum, ilanınız ile ilgileniyorum fakat tam olarak anlayamadım. detaylı bilgi veya görsel ile örneklendirebilirmisiniz ?

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

irukandji

Webmaster / İstanbul

Alt 20-08-2015 #4
merhaba , 3d modelleme yapıyorum, ilanınız ile ilgileniyorum fakat tam olarak anlayamadım. detaylı bilgi veya görsel ile örneklendirebilirmisiniz ?

teşekkürler
Skype kullanıyorsanız detaylı görüşebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 20-08-2015 #5
Hocam bu dediginiz yapılması için soldan sagdan yukarı ön ve arkadan fotograf çekilmesi lazım tek bir resimden olmaz işin detayını ve varsa resmi mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırım [email protected]
Bu mesajdan alıntı yap

irukandji

Webmaster / İstanbul

Alt 20-08-2015 #6
Hocam bu dediginiz yapılması için soldan sagdan yukarı ön ve arkadan fotograf çekilmesi lazım tek bir resimden olmaz işin detayını ve varsa resmi mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırım [email protected]
Mail yolladım.
Bu mesajdan alıntı yap
alrey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alrey

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-08-2015 #7
Merhabalar,

Biraz eski bi çalışmam ancak örnek açısından göndereyim dedim,

Old Man by alrey on DeviantArt

İstediğiniz doku olayı resimdekine benzer bir şey sanırım, o konuda zBrush da size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ancak fotoğraftan kısmı tam net olarak oturmadı kafamda, mail atabilirseniz sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap