3d program

CNC - 3d program Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar 3D program arıyorum mac için... Araştırdım ama en sağlam bilgiye forum kullanıcılaırndan alabileceğime inanıyorum.. link atarsanız sevinirim "HAVALAR NASIL OLURSA OLSUN TASARIMLARINIZ GÜZEL OLSUN..." ::cmbc::...

3d program
cmbc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cmbc

Grafiker / Samsun

3d program

Alt 07-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 3D program arıyorum mac için... Araştırdım ama en sağlam bilgiye forum kullanıcılaırndan alabileceğime inanıyorum.. link atarsanız sevinirim

"HAVALAR NASIL OLURSA OLSUN TASARIMLARINIZ GÜZEL OLSUN..."

::cmbc::
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum kurallarını okumadınız galiba.

Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack konuları ve sitelerinin tanıtımının yapılması yasaktır. Türkçe ve yabancı sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve Türkçe program veya yabancı programların crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. Forumumuzda her tür mp3 ve ses dosyası Türkçe veya İngilizce ( diğer diller ve sözsüz müzik eserleri )yayınlanması yasaktır.

Kurallarda bu madde yer alıyor ve programı lisanslı olarak almanız gerekmekte
Bu mesajdan alıntı yap
cmbc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cmbc

Grafiker / Samsun

Alt 07-05-2009 #3
Bu mesajı yollamadan önce arkadaşım da uyarmıştı beni ben de böyle bir cevap alırım die söylenip gülmüştüm. Çok kurallı bir forum bu çok ilgin.
Ancak benim dileğimi 3d nin demosu ya da editörünün fotosu bile yerine getirirdi. Prensip sahibi olmanız güzel ama bu kadar kuralcı olmayın ben satın alıcam programı önce b denemek hatta görmek isterim bu gayet yasal...
Bu formda ayrdımsever bir arkadaş yok mu? demo ya da programın editörünün fotosu ben MASUMUM...3d program:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap