3D programlarından hangisiyle yazılmış?

Kantin - 3D programlarından hangisiyle yazılmış? Sponsorlu Bağlantılar Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım... hemen bi sorum olacak.... Resimdeki 3d yazı hangi programla yazılmış ??? biraz araştırdım Xara 3D olabileceğini düşündüm o programı kullandım ama program psd ...

:::ÖMER::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::ÖMER:::

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 26-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım...
hemen bi sorum olacak....
Resimdeki 3d yazı hangi programla yazılmış ???
biraz araştırdım Xara 3D olabileceğini düşündüm o programı kullandım ama program psd formatında kaydettiği zaman Üzerinde bu şekilde oynamak imkansız oluyor...
Yani photoshopta tüm bi şekilde tek bi layer olarak açılıyor...ve yazının üst kısmınyla yan kısımları arasını ayırmak imkansız HANİ ayrılsa bile çok kötü bi görüntü oluyor...
Yardımlarınızı Bekliyorum...
İŞTE RESİM:::::

:sweating::sweating:

bi cevap verebilecek olan yok mu

hadiii ama kimse bilmiyo mu en azından bi fikir verebilecek birileri mutlaka vardır...lütfeeennn yardımcı olunnn 3D programlarından hangisiyle yazılmış?3D programlarından hangisiyle yazılmış?3D programlarından hangisiyle yazılmış?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki 3D programlarından hangisiyle yazılmış? butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-02-2009 #3
Yapmak istediğiniz çalışmanın yapılmış hali ve uygulanışlarıyla alakalı birkaç konu..

Photoshop Dersleri: Love Tutorial

Photoshop Dersleri: 3D desenli Text efekt

Diğer konulara bakmak için http://www.grafikerler.net/photoshop-dersleri
Bu mesajdan alıntı yap

Alt 27-02-2009 #4
Yapmak istediğiniz çalışmanın yapılmış hali ve uygulanışlarıyla alakalı birkaç konu..

Photoshop Dersleri: Love Tutorial

Photoshop Dersleri: 3D desenli Text efekt

Diğer konulara bakmak için http://www.grafikerler.net/photoshop-dersleri

Çok sağol ya umarım işime yarar..teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
superberdus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superberdus

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #5
Böyle bir çalışma yapacaksan kesinlikle photohopta zaman kaybetme. Çünkü, müşteri beğenmez bu böyle baksın bu böyle olsun der, kalırsın ortada. Bunun için XARA + Cinema 4d + 3D Max kullanabilirsin. Oldukça basittir. Şu anda bulunduğum yer ve pc sana örnek göndermeye müsait değil. Bana hatırlatma yap yarın, örnek gönderirim sana.
Bu mesajdan alıntı yap

Alt 27-02-2009 #6
Böyle bir çalışma yapacaksan kesinlikle photohopta zaman kaybetme. Çünkü, müşteri beğenmez bu böyle baksın bu böyle olsun der, kalırsın ortada. Bunun için XARA + Cinema 4d + 3D Max kullanabilirsin. Oldukça basittir. Şu anda bulunduğum yer ve pc sana örnek göndermeye müsait değil. Bana hatırlatma yap yarın, örnek gönderirim sana.
Teşekkür ederim...
şimdi bi çalışma yaptım...

ilk 3D Çalışmam...

yorumunu bekliyorum...
yardımcı olursun umarım...teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
superberdus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superberdus

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2009 #7
Tamam güzel olmuş. Öğrendiğine sevindim. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?