3d sublimasyon makinası ile tişört baskısı

Baskı - 3d sublimasyon makinası ile tişört baskısı ...

kaansen57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaansen57

Baskıcı / Sinop

Dosya23

Alt 22-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler arkadaşlar 3d sublimasyon makinası ile tişört baskısı yapmak istiyorum daha doğrusu tekstil ürünleri, ideal ayarlar nedir 190 derecede 3 dk yazıyor ama bu yeterli olmuyor , vede kırışmaması için ne yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

teknofinaal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknofinaal

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,
3d sublimasyon baskı makinesi ile t-shirt baskısı önerilmemektedir. Çünkü t-shirt'ün kırışmasına ve kumaş üzerinde baskıyı net bir şekilde yapmamaktadır. Sublimasyon t-shirt baskısı için düz pres daha uygundur. Kaliteli transfer kağıdı ve sublimasyon mürekkep ile 190 derece 60 saniyede gayet güzel transfer baskı yapabilirsiniz. Mürekkep olarakta inktech mürekkepleri öneririz. İsterseniz baskı videosu için:

Transfer baskı makineleri için sitemizi
inceleyebilirsiniz.

Sirkeci ofisimizde baskı kalitesini gelip görebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
transfermatik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transfermatik

Webmaster / İstanbul

Alt 30-09-2016 #3
Size 40x50 tişört baskı makinasını öneriyorum. Birde tişört baskı sı yapacaksanız 3d süblimasyon baskı makineleri olmaz. İlk çıktığında herkez altına cam demir koyup baskıyı düşündü ama genede olmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
transfermatik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transfermatik

Webmaster / İstanbul

Alt 1 gün önce #4
Bütün baskı ürünleri bu sitede buyrun bakın efendim. Teknotransfer Teknotransfer Fotoğ. Ltd. | Süblimasyon Ürünleri | Transfer Baskı Makinaları
Bu mesajdan alıntı yap

« epson l130 | - »