3d ve 2d çalışmalarınız özenilerek modellenir

Sonuçlanan İlanlar - 3d ve 2d çalışmalarınız özenilerek modellenir ...

xenadu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xenadu

Grafiker / Antalya

Alt 18-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek onur derecesiyle Grafik Tasarım mezunuyum.Antalya ilinde freelance olarak 3d destek ve ayrıca iç ve dış mimari tasarım yapmaktayım.Hayata geçmiş çalışmalarım portfolyomda mevcuttur.İletişim sıkıntısı çekmeden titizlikle çizimleriniz modellenir.Ayrıca 2d çalışmalar yapılabilir.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları 3d ve 2d çalışmalarınız özenilerek modellenir veya 3d ve 2d çalışmalarınız özenilerek modellenirsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..