3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli ...

dewrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewrim

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 10-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3D ve Print Freelancer Antalya

Program/Seviye:
  • 3d max ileri düzey
  • vray ileri düzey
  • indesign ileri düzey
  • photoshop ileri düzey
  • ilistrator orta seviye
  • corel orta seviye
  • catia orta seviye
  • inventor ileri düzey
  • solidworks ileri düzey
  • showcase ileri düzey
  • keyshot ileri düzey

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli
3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama: Özellikle mantolama çizimleri yaptım son bir senedir. Ancak bunun dışında iç mekan konstirksiyon çalışmalarıda çizdim ve çeşitli firmalarla freelance olarak çalışıp farklı dallarda da bulundum. İlk lisansım makine oldugu için katı modellemede yaptım.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli - 3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli ya da 3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli | 3D ve Print Freelancer Antalya - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..