3D Yaris pisti modelleme - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 3D Yaris pisti modelleme - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 3D Yaris pisti modelleme Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Merhaba, Projem icin 3d yaris pisti modelletmek istiyorum. Unity3d ...

kaanyaprak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaanyaprak

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3D Yaris pisti modelleme

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Projem icin 3d yaris pisti modelletmek istiyorum.

Unity3d uyumlu low polygon olacak. Agac, cim gibi cevresel ogeler de olacak.

Ilgilenen arkadaslar, tamamlanma suresi, istenen ucret ve ornek calismalarini gonderebilirler.

iyi calismalar

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 3D Yaris pisti modelleme - Türkiye Geneli - 3D Yaris pisti modelleme - Türkiye Geneli ya da 3D Yaris pisti modelleme - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 3D Yaris pisti modelleme - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

europeanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

europeanx

Grafiker / Adana

Alt 16-01-2012 #3
konu ile ilgili eposta gönderilmiştir. kontrol edebilir misiniz?

saygılarımla
selçuk