3d yazı ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - 3d yazı ? Sponsorlu Bağlantılar Resimdeki yazı nereye baksam var acaba bu arşivmi yani png veya psd dosyasımı var bilen veya nasıl yapılabilir bilen llütfen söylesin...

3d yazı ?
bite_gencer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bite_gencer

Yrd. Grafiker / Tokat

3d yazı ?

Alt 05-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Resimdeki yazı nereye baksam var acaba bu arşivmi yani png veya psd dosyasımı var bilen veya nasıl yapılabilir bilen llütfen söylesin 3d yazı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

terzi312 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

terzi312

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kendinde yapabilirsin ama psd ile uğraşmadan istediğin metni girince böyle olabiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-09-2011 #3
Resimdeki yazı nereye baksam var acaba bu arşivmi yani png veya psd dosyasımı var bilen veya nasıl yapılabilir bilen llütfen söylesin
Buyurun
3d yazı ?
Bağlantı adresi geçersiz olduğundan konu kapatılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap

bite_gencer

Yrd. Grafiker / Tokat

Alt 05-09-2011 #4
karddeşm ben bu sam yazısı yerine başka yazı yazmak istiyorm ondan dolayı png gesi falan varmı dedim yazı tipini bi fikrin varsa yazlütfen
Bu mesajdan alıntı yap
oege isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oege

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 07-09-2011 #5
Psdsini vermiş işte adam .?
Edit: Link Kırıkmışş 3d yazı ? sevinmiştim 3d yazı ? 3d yazı ? :S
Bu mesajdan alıntı yap

bite_gencer

Yrd. Grafiker / Tokat

Alt 07-09-2011 #6
Psdsini vermiş işte adam .?
Edit: Link Kırıkmışş 3d yazı ? sevinmiştim 3d yazı ? 3d yazı ? :S
Siz Beni Anlamıyorsunuz galiba ben onun verdiği linktedeki psd sadece öle pikselleşmiş bir yazı ben o sam yazısı yerine Gencer Yazmak istiyorm ?3d yazı ?
Bu mesajdan alıntı yap
oege isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oege

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 07-09-2011 #7
Hımm ben katmanlar falan ayrı ayrı sandım hem ögrenmis olurdun hemde deistiridin Ama zaten link kırık .s
Bu mesajdan alıntı yap

ferox

Alt 08-09-2011 #8
Siz Beni Anlamıyorsunuz galiba ben onun verdiği linktedeki psd sadece öle pikselleşmiş bir yazı ben o sam yazısı yerine Gencer Yazmak istiyorm ?3d yazı ?
Hımm ben katmanlar falan ayrı ayrı sandım hem ögrenmis olurdun hemde deistiridin Ama zaten link kırık .s
Buyurun arkadaşlar

Psd formatında istedeğiniz gibi düzenleyebilir, istediğinizi yazabilirsiniz.
3d yazı ?
3d yazı ?

Buradan indirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

bite_gencer

Yrd. Grafiker / Tokat

Alt 08-09-2011 #9
Buyurun arkadaşlar

Psd formatında istedeğiniz gibi düzenleyebilir, istediğinizi yazabilirsiniz.
3d yazı ?
3d yazı ?

Buradan indirebilirsiniz.

ferox yardımcı oldgun için teşekkürler o gencer yazısını paylaşmıssın tes. ama ben o yazının yerine başka bişi yazmaya calıssam nasıl olacak o dosyaların içinde dll dosyası var onu ne yapmam gerekir verdiğin winrar 'ın icinde ki macosx dosyasındaki ferox.psd dosyası acılmıyor ?
Bu mesajdan alıntı yap

ferox

Alt 08-09-2011 #10
ferox yardımcı oldgun için teşekkürler o gencer yazısını paylaşmıssın tes. ama ben o yazının yerine başka bişi yazmaya calıssam nasıl olacak o dosyaların içinde dll dosyası var onu ne yapmam gerekir verdiğin winrar 'ın icinde ki macosx dosyasındaki ferox.psd dosyası acılmıyor ?
mac osx dosyasını silebilirsin. işine yaramaz,

diğer psd dosyasını açtığında layer panelinde smart object olarak layerleri göreceksin, onları çift tıkladığında istediğin metni yazabilir,fontu rengi,deseni vs. düzenleyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları