3D Yüz Modellemek İstiyorum Fakat Bilgim Sıfır

3D Studio Max - 3D Yüz Modellemek İstiyorum Fakat Bilgim Sıfır ...

onur89tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onur89tr

Hiç Biri / İzmir

Dosya22

Alt 07-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. 3D yüz modellemesine merak saldım. İngilizcem temel düzeyde (az) ve modelleme bilgim de yok. Ne iyi sonuç alınmış, bitirilmiş video serisi bulabildim, ne başka bir şey. Bana klavyeden bastığı tuşlar dahil, yavaş yavaş gösterecek yüz modelleme dersleri lazım. Çok uzun olması fark etmez. Ama ben bu işi öğrenmek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

redray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redray

Webmaster / İstanbul

Alt 09-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba çok genelleme yapmışsın,böyle kaynak bulabilmen çok zor öncelikle senin hangi programı kullanacağın önemli ona göre ders seçimi yap derim ben.
Bu mesajdan alıntı yap
bycihat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycihat

Webmaster / Şanlı urfa

Alt 14-07-2014 #3
Merhaba arkadaşlar. 3D yüz modellemesine merak saldım. İngilizcem temel düzeyde (az) ve modelleme bilgim de yok. Ne iyi sonuç alınmış, bitirilmiş video serisi bulabildim, ne başka bir şey. Bana klavyeden bastığı tuşlar dahil, yavaş yavaş gösterecek yüz modelleme dersleri lazım. Çok uzun olması fark etmez. Ama ben bu işi öğrenmek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Öncelikle Merhaba hocam, Size Tavsiyem ÖnceLikle Sketchup Proğramından Başlayın Aşina Olmanız için... SOnra 3DS Max Programının Tutoriallerini izleyin. YOUTUBE de yüzbinlerce var... EN Son Olarak da MAYA'ya verin kendinizi... Buyrun Bu Da Tutorial.

Bu mesajdan alıntı yap
crazyboy178 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyboy178

Grafiker / Ankara

Merhaba

Alt 19-07-2014 #4
Ben karakter animatörüyüm aynı zamanda mimari görselleştirme uzmanı Modelleme uzmanı rigger ve compozitor üm Meslek ile alakalı bi çok ödülüm bi çok üretimim ve buna benzeyen üretimlerim var halende yapıyorum.

Hocam önce inanman lazım. Ben sende inanç filan göremedim açık konuşayım. bu iş öyle yüzeysel ingilizce ile olmaz. programın türkçe dil paketi henüz yok olsa bile kimse 3dsmax,Maya veya Cinema4D gibilerini türkce kullanmak istemez.çünkü senin bulamadım dediğin tutorial kütüphaneleri ve databankların tamamı yabancı kaynaklarda var.Necmi demirkeserden muhteşem vray dersleri dinlemek istersen o ayrı mesele tabiki 3D Yüz Modellemek İstiyorum Fakat Bilgim Sıfır ama yabancı kaynaklar cok fazla Hırs azim bunların temel sebebi. Sen yüz modellemekten şimdilik vazgeç. Önce katı bir model çiz ki kendine olan güvenin yerine gelsin ardından yüz modellemeye geçersin. Yüz modellemenin bin bir türlü detayı var. İnsan yüzünde kaç adet kas sistemi var kemik sisteminin çalışma prensipleri var buna göre yüzün topolojisini belirlersin. bu yüz modelleme işi başlangıç için korkunç derecede hatalı bi davranış 3D Yüz Modellemek İstiyorum Fakat Bilgim Sıfır
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
3 boyutlu, modelleme, öğrenmek