3dmax öğrenmek istiyorum ama.......

3D Studio Max - 3dmax öğrenmek istiyorum ama....... Sponsorlu Bağlantılar merhaba bn 2 yıldır grafik tasarım okuyorum 3dmax programını indirdim netten ama corel yada photoshop gibi karıştırarak öğrenemedim kursa gitmeden öğrenebilir miyim acaba azimli ve gayretliyim. elinizde öğrenebileceğim ...

burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 03-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba bn 2 yıldır grafik tasarım okuyorum 3dmax programını indirdim netten ama corel yada photoshop gibi karıştırarak öğrenemedim kursa gitmeden öğrenebilir miyim acaba azimli ve gayretliyim. elinizde öğrenebileceğim videolar filan warsa paylaşmanızı rice etcektim şimdiden teşekkürler3dmax öğrenmek istiyorum ama....... 3dmax öğrenmek istiyorum ama....... 3dmax öğrenmek istiyorum ama.......
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TimuRRendeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TimuRRendeR

Grafiker / Sakarya

Alt 04-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba bn 2 yıldır grafik tasarım okuyorum 3dmax programını indirdim netten ama corel yada photoshop gibi karıştırarak öğrenemedim kursa gitmeden öğrenebilir miyim acaba azimli ve gayretliyim. elinizde öğrenebileceğim videolar filan warsa paylaşmanızı rice etcektim şimdiden teşekkürler3dmax öğrenmek istiyorum ama....... 3dmax öğrenmek istiyorum ama....... 3dmax öğrenmek istiyorum ama.......
İstekli olman yeterli bence. Fakat 3DS Max,Maya,Cinema 4D gibi programlarda belirli bir aşamaya kadar gelebilirsin.Örnek olarak modellme konusunda kendini çok iyi yetiştirebilirsin fakat ışık ve render ayarlarında profosyonel bir yardım alman gerekebilir. Aslında herşey hayal gücüne bakar. Koltuk yapımı ile ilgili bir ders dizisi hazırlıyorum max'te.1.bölümü yayınladım fakat pek bir ilgi görmedi sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
DoyumsuzSevgili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DoyumsuzSevgili

Grafiker / Yalova

Alt 14-11-2008 #3
merhabalar ben 3ds max kursunu yeni bitirdim ve çizmiş olduğunuz koltuk beni bir adım daha öteye götürdü gerçi değişik çizdiğim 10 yakın koltuklar var ama buda hayal gücümü genişletecek bir tanesinden biri bundan sonra takipcinizim yani siz rahatsız olmadığınız sürece gözüm bilgi anlamında üzerinizde
Bu mesajdan alıntı yap
elempro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elempro

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-11-2008 #4
timurrender 'in dediği gibi çok iyi modelleme yapabilirsin,ama ışık kaplamalar ,render bunlar ayrı bir uzmanlık alanı.İlk olarak iyi bir modellemeci ol,çevrendeki nesneleri modellemeyi dene.Zaten kendine soracağın sorular, hepsini cevaplamanı sağlıyor.Derslerle ilgili ne istiyosan yaz google'a bulursun zaten.Şimdiden kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet-i-nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet-i-nur

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-11-2008 #5
kurcala takıldığın yerde pm at hiç çekinme yardım için buralardayız.
Bu mesajdan alıntı yap
bhrcicek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhrcicek(35)

Grafiker / Ankara

Alt 15-12-2008 #6
arkadaşlar bana da bu program lazım ama nette de bulamadım bana yardımcı olurmusunuz sizlerden temin edebilirmiyim ya da indirebileceğim bi site varsa verirseniz çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
maybach isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maybach(37)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Desinatör / İstanbul

Alt 15-12-2008 #7
herkes herşeyi ayağına istiyor
Bu mesajdan alıntı yap
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Alt 09-01-2009 #8
herkes herşeyi ayağına istiyor

Haklısın, 3ds max programının ingilizce ve türkçe anlatımlı derslerini defalarca verdik hala nerden bulabilirim diye soruyorsanız ne diyeyim bilmiyorumki
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-01-2009 #9
pekı bu lınklerdn nasıl ındırcem acemıyım :s
Bu mesajdan alıntı yap
caycii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caycii(36)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-01-2009 #10
3 dmax 2009 değilde bir önceki sayfada bulunan linkleri yenileme şansınız varmı arkadaşlar teşekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
3dmax, ama, istiyorum, ogrenmek, öğrenmek