3ds Max 3 Boyutlu Modelleme ve Görselleştirme - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - 3ds Max 3 Boyutlu Modelleme ve Görselleştirme - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 3ds Max 3 Boyutlu Modelleme ve Görselleştirme Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Merhaba Çalışmalarınızı 3 boyutlu Mimari Modelleme, Görselleştirme Endüstriyel Modelleme konularında Freelancaer İş Arıyorum Çalışma Şartları: Serbest Çalışan ...

kral34y isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kral34y

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3ds Max 3 Boyutlu Modelleme ve Görselleştirme

Program/Seviye: Merhaba

Çalışmalarınızı 3 boyutlu Mimari Modelleme, Görselleştirme Endüstriyel Modelleme konularında Freelancaer İş Arıyorum

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Freelancer

E-posta:

Telefon: 0506 732 05 50
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
3ds Max 3 Boyutlu Modelleme ve Görselleştirme - Türkiye Geneli3ds Max 3 Boyutlu Modelleme ve Görselleştirme - Türkiye Geneli3ds Max 3 Boyutlu Modelleme ve Görselleştirme - Türkiye Geneli3ds Max 3 Boyutlu Modelleme ve Görselleştirme - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kral34y isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kral34y

Grafiker / İstanbul

3D Görselleştirme ve Animasyon - Türkiye Geneli

Alt 22-01-2015 #3
3D Görselleştirme ve Animasyon

Program/Seviye: 3ds max + v-ray
photoshop
Autocad
Corel Draw

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 3 Boyutlu Modelleme ve Animasyon Konularında freelancer iş arıyorum

E-posta:

Telefon: 0506 732 05 50
Bu mesajdan alıntı yap
murat5234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat5234

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-02-2015 #4
fiyat bilgisi alabilirmiyim?
Bu mesajdan alıntı yap