3Ds max & After effects time freeze test

3D Studio Max - 3Ds max & After effects time freeze test Sponsorlu Bağlantılar Deneme test yaparken gozume hoc gorundu paylasayım dedım....

aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneme test yaparken gozume hoc gorundu paylasayım dedım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 29-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya böyle resimleri nasıl ekliyorsunuz?Bende gözükmüyor :S
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #3
Valla ben youubeden lınkı eklıyorum ben goruyorum ama sureklı aynı sıkayet gelıyor bılemıyorum ne yapmalı youtube jackerı yuklemeyı denersen gorebılırsın sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-06-2009 #4
Abi Güzel Hoş da Neden Ayrıca Efekt Uyguladın Zaten Havada Duruyolar 3Ds max & After effects time freeze test

3d Kendi İçinde de Sanki Yapıyodu Bu Zamanı Durdurma Olayını Afterda mı Yaptın Onu..
Bu mesajdan alıntı yap
muratoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratoz

Grafiker / Ankara

Alt 30-06-2009 #5
objeleri daha cok göstermek için arka da yansıma kullanmışsın buda kamera ile yapılan harekette ki perspektifi az da olsa bozmuş. ayrıca objeler zemine çarpmıo bunun sonucu olarak gölgelerin bir anlamı kalmio. merak ettim after ı nerede kullandın ::smile:
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #6
objeleri daha cok göstermek için arka da yansıma kullanmışsın buda kamera ile yapılan harekette ki perspektifi az da olsa bozmuş. ayrıca objeler zemine çarpmıo bunun sonucu olarak gölgelerin bir anlamı kalmio. merak ettim after ı nerede kullandın ::smile:
Isık ve aydınlatmanın bır kısmını afterda yaptım agırlık max.
Topların havada kalmasına gelınce 3Ds max & After effects time freeze test bunu yaptıktan sonra farkettım bende ama yaklasık 1 saat render surdugunden bır daha ugrasmadım.Bastada belırtmıstım zaten oylesıne test yaparken gozume hos gıozuktugunden paylastım belkı bırılerıne esın kaynagı olur dıye yoksa ustunde asırı calsılmıs bır calsıma degıl oylesıne kurcalarken oldu.
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #7
Abi Güzel Hoş da Neden Ayrıca Efekt Uyguladın Zaten Havada Duruyolar 3Ds max & After effects time freeze test

3d Kendi İçinde de Sanki Yapıyodu Bu Zamanı Durdurma Olayını Afterda mı Yaptın Onu..
Hayır efekt uygulamadım maxta durdurdum .AE de sadece ısıklandırmalarla ılgılı ayarlar yaptım.daha rahat oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap