3ds Max İle Led Görünümü Nasıl Yapılır

3D Studio Max - 3ds Max İle Led Görünümü Nasıl Yapılır Sponsorlu Bağlantılar Selamun Aleyküm; Arkadaşlar Bana 3ds Max Programı İle Logoya Led Yada Neon Tarzında Işık Vermem Gerekiyor Şöyle İzah Edeyim Paslanmaz Krom Arkasında SArı Yeşil Kırmızı Gibi Renk Olması ...

sahap9999 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahap9999

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamun Aleyküm;
Arkadaşlar Bana 3ds Max Programı İle Logoya Led Yada Neon Tarzında Işık Vermem Gerekiyor Şöyle İzah Edeyim Paslanmaz Krom Arkasında SArı Yeşil Kırmızı Gibi Renk Olması Gerekiyor Bana Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Arkadaş Var mı ?
FOTOĞRAF DA GÖRÜLEN LOGO YA ARKASINA RENK VERMEK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

Hayra Vesile Olan Hayrı Yapan Gibidir..
Hz. Muhammed S.a.v
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle ışık vermeniz gereken objeyi seçip sağ tıklayarak Object Properties i seçin ve object ID olarak 1 verin. Rendering/Effect menüsüne girin açılan pencereden Add seçeneğine tıklayarak Lens Effect seçeneğini seçin alt menüden Glow a tıklarayarak sağ ok işaretine tıklayın menüyü aşağı doğru kaydırıp Size değerleri ile ışık şiddetini, Intensity seçeneği ile ışığın yayılma alanını, Radial Color ile renk değerlerini seçtikten sonra Options a tıklayın, Object ID seçeneği yanındaki kutucuğu işaretleyin (1 yerine başka bir ID verdiyseniz yan tarafa o değeri yazın) image filters bölümünden de tercihen Perim Alpha seçeneğini seçip pencereyi kapatın render aldığınızda yaptığınız ayarlara göre ışıklandırma görünecektir... (Perim Alpha seçeneği arkadan ışıklandırmalarda tercih edilen seçenektir)
Bu mesajdan alıntı yap
sahap9999 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahap9999

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2012 #3
Sağol Kardeşim Bir Deneyim Tekrar Döneyim Sana.
Bu mesajdan alıntı yap