3DS Max,Photoshop,Vray + İleri düzeyde İngilizce biliyorum ve iş arıyorum.

İş Arayan İlanları - 3DS Max,Photoshop,Vray + İleri düzeyde İngilizce biliyorum ve iş arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba; Adım İpek Çolakoğlu.3dmax,vray ve photoshop biliyorum.3ds Max modelleme eğitimimi Mimtek Plus Education eğitim merkezinde aldım.Vray eğitimimi 3d Akedemi(cgpark)de Volkan Kaçar'dan aldım ve bu kursun yalnızca başarılı olanlarına ...

BlackwomaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackwomaN

Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 30-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba;

Adım İpek Çolakoğlu.3dmax,vray ve photoshop biliyorum.3ds Max modelleme eğitimimi Mimtek Plus Education eğitim merkezinde aldım.Vray eğitimimi 3d Akedemi(cgpark)de Volkan Kaçar'dan aldım ve bu kursun yalnızca başarılı olanlarına verilen sertifikasınıda almış bulunmaktayım.Özel okulda eğitim gördüğüm için 12 yaşımdan beri ileri düzeyde İngilizce bilmekteyim.Fuar standı,mobilya tasarım,iç ve dış mimari yada ürün modelleme gibi alanlarda çalışabilirim.

İlgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
saitclaire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saitclaire

Grafiker / Aydın

Alt 31-03-2010 #3
slm kusadasında calısmayı düsünürmüsünüz
Bu mesajdan alıntı yap
DOKUZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DOKUZ

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2010 #4
Firma ismi: DOKUZ
Çalışma şartları: Tam zamanlı/ Stajyer / Serbest (Freelancer) çalışan.
Özellikleri: Grafik programlarında hakimiyet
İşin mahiyeti: Dinlemek gerek
İletişim bilgileriniz:[email protected]
Bu mesajdan alıntı yap
BlackwomaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackwomaN

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2010 #5
Merhaba;

Adım İpek Çolakoğlu.3dmax,vray ve photoshop biliyorum.3ds Max modelleme eğitimimi Mimtek Plus Education eğitim merkezinde aldım.Vray eğitimimi 3d Akedemi(cgpark)de Volkan Kaçar'dan aldım ve bu kursun yalnızca başarılı olanlarına verilen sertifikasınıda almış bulunmaktayım.Özel okulda eğitim gördüğüm için 12 yaşımdan beri ileri düzeyde İngilizce bilmekteyim.Fuar standı,mobilya tasarım,iç ve dış mimari yada ürün modelleme gibi alanlarda çalışabilirim.

İlgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Web sayfası vermek yasakmış bilmiyordum o sebeple resim koymamış gibi oldum onun yerine web sayfama bağlı mail adresimi veriyorum.

Çalışmalarımdan örnekler için burada bulunan kişisel çalışmalarımın olduğu konuya göz atabilirsiniz.

Linki;

Kendi Çalışmalarımdan...Silk-Project 2010

Yorum yazanlara cevabım:

1- Tşk ederim ama maalesef kuşadasında çalışamam.

Dokuz : Size mail attım oradan görüşebiliriz.İyi Günler...
Bu mesajdan alıntı yap
nalan öztunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nalan öztunç

Grafiker / İstanbul

Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Alt 26-05-2010 #6
Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
3dsmax, fuar standi, tasarim, vray