3DS Max programında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz / İlkadım - Samsun

İş Veren İlanları - 3DS Max programında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz / İlkadım - Samsun ...

3DS Max programında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz / İlkadım - Samsun
HasanAkkus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HasanAkkus

Hiç Biri / Samsun

Alt 15-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3DS Max programında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz / İlkadım

Program/Seviye: Autocad-Orta veya ileri seviye

3DS Max- giriş seviyesi veya orta seviye

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İç mimarlık ofisimize Autocad programında bilgi sahibi olup 3DS Max programında önbilgiye sahip olup yetiştirilmek üzere üzere takım arkadaşları arıyoruz.

İlgili alanlardan mezuniyet sahibi ve 3DS Max programında modelleme yapabiliyor olmak ilk tercihimizdir.

İlkadım - SAMSUN

E-posta:

Telefon: 0532 542 10 05 - 0362 230 10 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 3DS Max programında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz / İlkadım - Samsun - 3DS Max programında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz / İlkadım - Samsun ya da 3DS Max programında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz / İlkadım - Samsun da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 3DS Max programında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz / İlkadım - Samsun İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
memed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-04-2012 #3
yetiştirilmek üzere derken kastınız ney ve ne kadar ücret vereceksiniz
Bu mesajdan alıntı yap