3ds Max Uzmanıyım İş Arıyorum - Bursa

İş Arayan İlanları - 3ds Max Uzmanıyım İş Arıyorum - Bursa ...

keysunra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keysunra

Grafiker / Bursa

Alt 18-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3ds Max Uzmanıyım İş Arıyorum

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye:
3ds Max İyi derecede
V-Ray İyi derecede
Photoshop Orta derecede

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık olarak 8 senedir bu programlar ile tasarımlar ve modellemeler yapıyorum.Daha önceki çalıştığım yerlerde 3d modelleme ve tasarım bölümünde görevler aldım.
Çalışma şeklim tam zamanlı yada freelance olabilir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: ercandemirbas.blogspot.com.tr adresinde bazı örnek çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. Konunun altına bazı çalışmalarımı ekleyeceğim.

İşle ilgili açıklama: Yaptığım iş iç mekan tasarım yapan firmalar yada mobilya imalatı yapan firmaların müşteriye imal edecekleri mekan yada mobilyaların imalata başalamadan bitmiş halinin 3 boyutlu gösterilmesidir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
3ds Max Uzmanıyım İş Arıyorum - Bursa3ds Max Uzmanıyım İş Arıyorum - Bursa3ds Max Uzmanıyım İş Arıyorum - Bursa3ds Max Uzmanıyım İş Arıyorum - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap