3ds Max Vray görselleştirme uzamanı - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - 3ds Max Vray görselleştirme uzamanı - Ankara ...

vdtkzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vdtkzl

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, ilanımız ile ilgili görüşmeleri değerlendirdik ve bir arkadaşımız ile çalışmalarımıza başladık, ilanımızı kaldırmanızı rica ediyorum, Teşekkürler iyi çalışmalar.
3ds Max Vray görselleştirme uzamanı

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: 3ds Max iyi
Vray iyi

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yarım kalan projemizi tamamlamak için Ankara'da ikamet eden 3ds Max, Vray görselleştirme uzamanı arıyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
3ds Max Vray görselleştirme uzamanı - Ankara3ds Max Vray görselleştirme uzamanı - Ankara3ds Max Vray görselleştirme uzamanı - Ankara3ds Max Vray görselleştirme uzamanı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

vdtkzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vdtkzl

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-09-2016 #3
Merhaba, ilanımız ile ilgili görüşmeleri değerlendirdik ve bir arkadaşımız ile çalışmalarımıza başladık, ilanımızı kaldırmanızı rica ediyorum, Teşekkürler iyi çalışmalar.