3ds max'a yeni basladim

3D Studio Max - 3ds max'a yeni basladim ...

3ds max'a yeni basladim
medobi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medobi

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

3ds max'a yeni basladim

Alt 23-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar 3ds max'a yeni basladim bana biraz yardimda bulunurmusunuz
3ds max 2010 programini satin aldim bulundugum is yerinde kalmam icin 1 ayda 3ds ogrenmem mecburi herkezden yardim bekliyorum

simdiden herkeze tesekurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 Ayda mı?

1 "Ay"da Yaşayabilen Öğrenir.

Derslerini İndirmen En Az O Kadar Sürer Zaten.. Ne Yapman Gerekiyor Max'te?
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2010 #3
3ds max 2010 programini satin aldim bulundugum is yerinde kalmam icin 1 ayda 3ds ogrenmem mecburi herkezden yardim bekliyorum

seni böyle bir şeye zorlayan insanlara üzülüyorum !!! 1 ayda öğrenileceğine inançları varsa, bu işi kendileri öğrenmeliler, imkansız, zaten öğrenemez diyorlarsa, sen o işi bırak, insanların içlerinden ne geçirdiklerini bilemeyiz, ama 1 ayda program nasıl açılır, kapanır, Max ne işe yarar onu öğrenebilirsin, 1 ayda buda büyük başarı bence , sende max 'in nasıl bir şey olduğunu karşındaki insanlara anlatırsan bunu senden isteyenler, fikir değiştirip belki üzerine zam bile yaparlar
Bu mesajdan alıntı yap
ismilby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismilby

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 24-03-2010 #4

1 ayda 3dmax de ne yapabileceğini bile öğrenemezsin üzgünüm ama bu programa senelerini verenler bile ben bu programı tam hakimim diyemiyolar !
Bence sen iş bakmaya başla...
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2010 #5
1 ayda 3dmax de ne yapabileceğini bile öğrenemezsin üzgünüm ama bu programa senelerini verenler bile ben bu programı tam hakimim diyemiyolar !
Bence sen iş bakmaya başla...
O kadarda karamsar olma 3ds max'a yeni basladim belki patronlar programı karıştırmış olabilir,belki paint öğren demişleridr, yada, seni teşvik etmek için böyle bir zaman dilimi belirlemiş olabilirler, 1 ayda max öğren diyenler , program hakkında bilgileri vardır diye düşünüyorum, eğer yoksa, zaten ne yapıcaklar max 'i , çok ilginç geldi bana, buna karşılık 1 ayda maaşımı 3 misline çıkarın dersen, onların isteklerine karşın, seninki hiçde anormal olmaz, sen çıkmadan önce şansını dene derim . başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

medobi

Alt 24-03-2010 #6
arkadaslar yorumlarinizi okudum sizler igi dusunuyorsunuz ben unuverstey simdi bitirdim is bulmak biras zor bildiginiz gibi ben zaten 2 ay max'le ugrasiyorum ama bagzi seylerde kendimi tamamlamam gerekki iste kalabileyim derdimi anlatabildimmi
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2010 #7
Şunu Söyleyebilirim Max'in Arayüzünü Öğrenip İlk Çalışmamı Yapmam Tam Olarak 1 Ay Sürdü.
Tam Anlamıyla Öğrenemesende Benim Yaptığım Yada Daha İyisini Bence Yapabilirsin...
3ds max'a yeni basladim

Mail Adresi Vermek Yasak Oluğu İçin Buradan Veremiyorum. Gökhandan Rica Ediyorum Özelden Arkadaşa Msn Adresimi Verebilir mi? Çokmu Şey İstemiş Olurum Gökhan?3ds max'a yeni basladim
Bu mesajdan alıntı yap

medobi

Alt 24-03-2010 #8
arkadaslar bana nekadar yardiminiz dokunursa size okadar minnettar kalirim

huseyin kardes senin yapmis oldugun bu deneme gercekten cok guzel bu seviyeye kadar ogrenebilsem bana yeter simdilik ben sonra ilerletiririm
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2010 #9
Zaten Olay O Dersler Sana Bir Yere Kadar Bilgi Verir Sonrası Sana Kalmış..

**** Bana Ulaşabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2010 #10
Mail Adresi Vermek Yasak Oluğu İçin Buradan Veremiyorum. Gökhandan Rica Ediyorum Özelden Arkadaşa Msn Adresimi Verebilir mi? Çokmu Şey İstemiş Olurum Gökhan?3ds max'a yeni basladim
nedemek hüseyin, sen iste akadaşı yanına getirim , yolladım bile, 3ds max'a yeni basladim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları