3DSMAX avukat tabela sunumu ahşap zemin krom harf

Deneme Çalışmalar - 3DSMAX avukat tabela sunumu ahşap zemin krom harf Sponsorlu Bağlantılar 3DSMAX avukat tabela sunumu ahşap zemin krom harf...

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok süper olmuş. bu programa hep ilgim var ama kusları çok pahalı3DSMAX avukat tabela sunumu ahşap zemin krom harf
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-09-2009 #3
çok süper olmuş. bu programa hep ilgim var ama kusları çok pahalı3DSMAX avukat tabela sunumu ahşap zemin krom harf
size,
ben hiç kursa gitmeden bukadar öğrendim desem inanırmısınız...
internette dolu video dersler var kurcalarsanız öğrenirsiniz... 3DSMAX avukat tabela sunumu ahşap zemin krom harf iyi çalışmalar... porcelain

bu çalışmaları buraya koyma amacım bilmeyenler merak salması...
artık bir grafiker 3d çalışmaları bilmek zorunda bence...
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 24-09-2009 #4
size,
ben hiç kursa gitmeden bukadar öğrendim desem inanırmısınız...
internette dolu video dersler var kurcalarsanız öğrenirsiniz... 3DSMAX avukat tabela sunumu ahşap zemin krom harf iyi çalışmalar... porcelain

bu çalışmaları buraya koyma amacım bilmeyenler merak salması...
artık bir grafiker 3d çalışmaları bilmek zorunda bence...

haklısınız bencede sadece ai ps cd ile olmuyor değilmi 3dmax flash maya türü programlarda gerekli artık bende çok ilgi duyuyorum aslında ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-09-2009 #5
Teşekkür ediyorum firarda bende mesela web master programlarını bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2009 #6
Çalışma 3Dmax programının özelliklerini göstermek içinmidir yoksa uygulanmış bir çalışmamıdır?Eğer öyleyse uygulandığı yeri ve ölçülerini öğrenebilirmiyiz?
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-09-2009 #7
bu çalışma beyendirilmek için sunum olarak hazırlanmıştır müşteriden oky gelirse imalatına başlanacak...
boyutu 290cm x 120cm dir.
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 24-09-2009 #8
Map ayarlari ile biraz oynar ve reflection olarak mirror turu birsey uygularsaniz daha parlak bir metal gorunumu verebilirsiniz.. Sanirim o zaman daha gercekci duracaktir.. ayrica isik konusunda da biraz calismanizda fayda var
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2009 #9
Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği *
Tabela

Madde 5

Tabela yerine ışıklı pano kullanılamaz, tabela ışık verici donanımla süslenemez. Tabelada en çok iki renk kullanılabilir.

Böyle bir maddenin varlığından haberdarmısınız bilemiyorum fakat bu şekilde uygulanan tabela müşterinizin problem yaşamasına sebep olacaktır.Avukat, doktor tabelaları genel olarak siyah-beyaz ya da beyaz-siyah ve çok süslü olmayan yazı fontlarından oluşmaktadır.

Bilginize...İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 25-09-2009 #10
Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği *
Tabela

Madde 5

Tabela yerine ışıklı pano kullanılamaz, tabela ışık verici donanımla süslenemez. Tabelada en çok iki renk kullanılabilir.

Böyle bir maddenin varlığından haberdarmısınız bilemiyorum fakat bu şekilde uygulanan tabela müşterinizin problem yaşamasına sebep olacaktır.Avukat, doktor tabelaları genel olarak siyah-beyaz ya da beyaz-siyah ve çok süslü olmayan yazı fontlarından oluşmaktadır.

Bilginize...İyi çalışmalar
Bence hiç bir problem çıkmayacaktır. Çünkü tasarımı bu söylediğiniz maddeye uygulamaları çok saçma olur. Çünkü bu ışıklı bir tabela değil, ışık verici bir donanımı da yok ve de sadece kromdan oluşuyor yani tek renk zemini saymazsak, kaldı ki çevrede halen kullanılan bunun gibi birçok örnek mevcuttur. Siz bu tasarımı bu maddeye göre nasıl değerlendirdiniz? Ben onu anlamadım. Madde oldukça açık zaten.

namasteeee arkadaşım, tasarım oldukça güzel olmuş emeğine sağlık. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları