3ü1 arada kahve ambalajı - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - 3ü1 arada kahve ambalajı - Bursa Sponsorlu Bağlantılar 3ü1 arada kahve ambalajı Şehir: Bursa İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli Maliyet: Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: 15 gün İşle ilgili açıklama: 3ü1 arada kahve imalatına ...

akkaya1606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akkaya1606

Grafiker / Bursa

Alt 26-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3ü1 arada kahve ambalajı

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 15 gün

İşle ilgili açıklama: 3ü1 arada kahve imalatına başlayacak olan bir firma için belirli periyotlarda ambalaj yaptırmak istiyoruz. İlk etapta 3ü1 arada olmak üzere ve ilerleyen zamanlarda salep, kakao ve benzeri ürün ambalajlarına da ihtiyacımız olacak kg fiyatı istiyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
İlanları 3ü1 arada kahve ambalajı - Bursa veya 3ü1 arada kahve ambalajı - Bursasayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..