4-5 sayfalık flash web sitesi...

Sonuçlanan İlanlar - 4-5 sayfalık flash web sitesi... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, Firmamız için bir web sitesi yaptırmak istiyoruz. Mak. 5 sayfamız olur fakat içinde hareketli alanlar olacak. (Kaba tabirle uçan, düşen, parlayan birşeyler.) Asp, php vs. farketmeyecektir bizim ...

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,
Firmamız için bir web sitesi yaptırmak istiyoruz.
Mak. 5 sayfamız olur fakat içinde hareketli alanlar olacak. (Kaba tabirle uçan, düşen, parlayan birşeyler.)
Asp, php vs. farketmeyecektir bizim için...
Yardımcı olabilecek arkadaşların ********* adresine mail atmalarını yada msne ekleyerek iletişime geçmelerini rica ediyorum.
Saygılarımla
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2010 #3
İlan geçerliliğini yitirmiştir.
Teşekkürler...