4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)

Deneme Çalışmalar - 4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum) ...

greenblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 08-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendimce can sıkıntısından yaptığım bi kaç desen ve bu desenlerden yaptığım 2 tane kolaj... (bir tanesi desenlerin hiç değişikliğe uğramamış hali bir tanesi de üzerinde bi kaç değişiklik yaptığım hali) grafik TASARIM hakkında hiç bir şey bilmiyorum belki böyle konuların bir usulu bir adabı vardır ama ben kafama göre takıldım (: YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM:angel4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)IMG]http://i7ghca.bay.livefilestore.com/y1pZ7CObh55LzoCiOa2FDfl3WA97yM6GCKJzi6w9cViCjhQEBE eJpvPFmSE1U36ISE8nmEIkRC-8elNeu9gZRZOyQtJwTP50rKN/damla.(blur).jpg[/IMG]4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kaan441 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan441(51)

Baskıcı / İzmir

Alt 09-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ilk çalışma için gayet iyi başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 09-05-2009 #3
merhaba ilk çalışma için gayet iyi başarılar dilerim
tşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2009 #4
hangi programda yaptın ps mi acaba biraz daha çalış kendini geliştir daha iyileri çıkacaktır kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 09-05-2009 #5
hangi programda yaptın ps mi acaba biraz daha çalış kendini geliştir daha iyileri çıkacaktır kolay gelsin..
photoshop kullandım. zaten grafik hakkında tek bildiğim şey de photshop :worried: bi de hatalarımı söylersen sevinirim

* bi şey sormak istiyorum (konuyla alakalı olmadığını biliyorum ama merak etim): acaba bu tecrübe puanı neye göre veriliyor?
Bu mesajdan alıntı yap
esenkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esenkurt

Hiç Biri / Mersin

Alt 10-05-2009 #6
* bi şey sormak istiyorum (konuyla alakalı olmadığını biliyorum ama merak etim): acaba bu tecrübe puanı neye göre veriliyor?
tecrübe puanı bildiğim kadarı ile koyduğunuz çalışmalar ve yaptığınız yorumlara göre veriliyor.çalışman fikir olarak güzel ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 10-05-2009 #7
tecrübe puanı bildiğim kadarı ile koyduğunuz çalışmalar ve yaptığınız yorumlara göre veriliyor.çalışman fikir olarak güzel ellerine sağlık
teşekkür ederim:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
edcrfv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edcrfv

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-05-2009 #8
hiç bilgisi olmayan biri için gayet basarılı bi çalışma hatalarını söylemek suan için nekadar doru olur bilmiyorum daha fazla çalışmanı bizimle paylaşırsan gelişmen yönünde bişeyler söyleyebilirz eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 11-05-2009 #9
Desen değince aklıma; kalem ve kağıt gelir,
Kolaj değincede; makas, yapıştırıcı ve dergi parçalar 4 desen 2 kolaj (yorum istiyorum).
Seninkiler serbest çalışma olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2009 #10
Sabır ve Gayret Sonunda Başarıyı getirecektir unutma Dişini sık ve gittiğin yoldan şaşma Çok çalışman lazım Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları