4 Stajer Alınacaktır - İzmir

Stajyer Öğrenci Arayanlar - 4 Stajer Alınacaktır - İzmir ...

Umut ipekk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Umut ipekk

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

4 Stajer Alınacaktır

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Likit telekom ltd.Şti ve Sanal Santral Telekom A.Ş. lerimize

1 yıl kadar aktif eğitim vererek yetiştirebileceğimiz

Web tasarım + Grafik Tasarım + dizgi + sosyal medya kontrolü + google çalışmaları yapacak 4 adet stajer almayı planlıyoruz

Lisanslı STH Telekom belgesine sahip firmalarımızın tanıtım materyalleri tasarımında aktif görevler alacak ve bizlere yeni fikirler sunacak yenilikleri takip eden verilen tüm görevleri yapacak ciddi olarak eğitim almak isteyen profesyonller arasında çalışmaya yatkın 4 stajer personel almayı hedefliyoruz

Başvurulara portfolyo özgeçmiş referans bilgileri ile gelebilecek adayların mail ile başvuruda bulunması ...

E-posta:

Telefon: 0530 900 10 82
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

4 Stajer Alınacaktır - İzmir4 Stajer Alınacaktır - İzmir4 Stajer Alınacaktır - İzmir4 Stajer Alınacaktır - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap