4 Yeni Web sitesi Yapımı - İstanbul/Avrupa yk. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 4 Yeni Web sitesi Yapımı - İstanbul/Avrupa yk. - İstanbul ...

elifaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifaslan(34)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

4 Yeni Web sitesi Yapımı - İstanbul/Avrupa yk.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freelance Web Tasarım Elemanı

Bendis Tasarım isimli reklam ajansımızda Freelance çalışabilecek web tasarım elemanı alınacaktır.

Hazır (CMS) sistemlerine hakim, kurulum ve düzenleme işlemlerini yapabilen, tema hazırlayabilen,
Tasarım programlarından en az birine hakim, çizdiği tasarımı html+css kodlayabilecek ve web sitesi halinde organize edebilecek,
Tercijen flash programını kullanabilen,
Veritabanı bağlantısı gerçekleştirebilen, php hosting ile çalışabilecek ve veritabanı yönetimi konusunda tecrübeli (yedek vs. alabilelecek),

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Ajansımız İstanbul Avrupa yakasında , birçok reklam faaliyeti konusunda hizmet veren,gelişmekte olan ve müşteri portföyünün genişlemesini 1. amaç edinmiş bir yapıya sahiptir.
Referans çoğaltma amacı ile düşük bütçeli web tasarım projeleri hazırlanmaktadır.
Yüksek fiyat beklentisi olan arkadaşlarımızla şu etapta çalışamıyoruz.
Free olarak çalışmak isteyen arkadaşlarımızın ön bilgilerini ve yayında olan web tasarım örneklerini içeren mailleri e-posta adresine göndermelerini rica ederiz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 4 Yeni Web sitesi Yapımı  - İstanbul/Avrupa yk. - İstanbul - 4 Yeni Web sitesi Yapımı  - İstanbul/Avrupa yk. - İstanbul ya da 4 Yeni Web sitesi Yapımı  - İstanbul/Avrupa yk. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 4 Yeni Web sitesi Yapımı  - İstanbul/Avrupa yk. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
4 Yeni Web sitesi Yapımı  - İstanbul/Avrupa yk. - İstanbul | 4 Yeni Web sitesi Yapımı  - İstanbul/Avrupa yk. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

elifaslan(34)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-06-2011 #3
Az yada çok ;Başvuruda bulunan arkadaşlarımızın yayında olan web çalışmalarının linkleriyle e-mail göndermelerini rica ederiz.
voltron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

voltron

Webmaster / Bartın

Alt 06-06-2011 #4
merhaba

hocam msn den görüşelim

elifaslan(34)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-06-2011 #5
"İlanın geçerliliği bitmiştir."
Yeterli sayıda çalışma arkadaşımıza ulaştık, ilginiz için teşekkür ederiz.