4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteler ??? YARDIM

Kantin - 4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteler ??? YARDIM ...

sezeraydin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezeraydin

Grafiker / Ardahan

Alt 14-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteleri öğrenmek istiyorum arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(41)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4 yıllık grafik eğitim veren güzel sanatlar fakülleri ve yüksek okullarimi soruyorsun?

http://www.yok.gov.tr/flasharita/index.html
Bu link sana yardim edebilir...
Bu mesajdan alıntı yap
By_Desıng_Omer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_Desıng_Omer(29)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 15-02-2008 #3
karadeniz teknik üniversitesi fatih eğitim fakültesi e blok söğütlü /akçaabat/TRABZON
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #4
Arkadaşlar zor durumdayım karadeniz teknik üniversitesinde grafik tasarım bölümü olup olmadığını bilen varmı?acil cvp bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(31)

Grafiker / Antalya

Alt 03-05-2008 #5
Hayırdır ünv yi kazandında tercihmi yapıyorsun 4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteler ??? YARDIM Ama benim bildiğim kadari ile güzel sanatlar var grafik tasarım yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
yorgungrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgungrafiker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 03-05-2008 #6
Eğitim Fakültelerinden uzak dur!!! Güzel sanatlar fakülterine bak...
Grafikte kadrosuyla ekipmanıyla en iyi özeller bilkent, yeditepe, beykent, bilgi (kıbrıstakileri bilmiyorum ordakilerde de iyiler vardır)
Devlette de sektörden takip ettiğim kadarıyla iyiler, mimarsinan, marmara, 9 eylül, akdeniz, süleyman demirel, hacettepe, dumlupınar, kocaeli
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(41)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-05-2008 #7
Bugunkü, sloganınız, "Eğitim Fakültelerinden uzak dur!!! " şekinde sanırım... 4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteler ??? YARDIM
Yeter ki grafik eğitimi alın,
ışık nedir?
persektif nedir?
ölçü nedir?
renk nedir? vb.
öğrenin yeter... sağlam bir temel sanat eğitiminiz olsun...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(35)

Alt 03-05-2008 #8
Bizim matbaaya yaşlı terzi ustası gelirdi. Bana hep sorardı üniversite okudunmu. Yok derdim okumadım. Olsun derdi burasıda bir üniversite burda diplomayı ustalar verecek sana. Diplomayı aldık çok şükür bir bileziğimiz var takmışız kolumuza hayat devam ediyor. Her ne kadar diplomayı ustalardan alsakda. Bence okumak şart arkadaşım. Hem okuyun hem çalışın derim. Şimdi olsaydı okurmuydum. Elbetteki okurdum. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(30)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-05-2008 #9
şimdiki aklım olsaydı okumazdım ozaman aklımı seveyim ben yaa 4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteler ??? YARDIMD4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteler ??? YARDIM iyiki okumamışım 4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteler ??? YARDIM

bu arada konuya cevap olarak dumlupınar üniversitesi / KÜTAHYA ama hayat koşulları çok zor kardeşim orda tavsiye etmem 4 yıllık grafik tasarım olan üniversiteler ??? YARDIM
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-05-2008 #10
cvplarınız için teşekkürler arkadaşlar yok bu yıl üniversite sınavına girmiycem seneye inş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
yllk, grafik, tasarm, olan, niversiteler, yardim