40 Hearths Vectors

Vektörel - 40 Hearths Vectors Sponsorlu Bağlantılar Hearths2.rar -- FileFactory.com - free file hosting -- veya RapidShare: Easy Filehosting http://w15.easy-share.com/1700749008.html veya http://rapidshare.com/files/125397828/flower_love.rar alıntı değildir...bi tşkr çok görmeyin aşıkların seveceği bi konu D...

40 Hearths Vectors
badreal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badreal

Forumdan Uzaklaştırıldı

40 Hearths Vectors

Alt 18-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hearths2.rar -- FileFactory.com - free file hosting --

veya

RapidShare: Easy Filehosting

http://w15.easy-share.com/1700749008.html
veya
http://rapidshare.com/files/125397828/flower_love.rar

alıntı değildir...bi tşkr çok görmeyin

aşıkların seveceği bi konu 40 Hearths VectorsD40 Hearths Vectors
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ANGEL439 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANGEL439

Grafiker / Ankara

Alt 18-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bi teşekkür çok değil az bile... teşekkürler eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
GamsIzVeZir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GamsIzVeZir

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-07-2008 #3
Bu indirdigimiz dosyalar icinden onlarca dizayn cikiyor. Bunlari bir sekilde Illustratorla acmadan iclerinde ne oldugunu anlayabilirmiyiz? Bunun bir yolu varmi?

Illustratoru acip open secenegi ile dosyalarin icerigini kucuk bir kutu icinde gorebiliyoruz fakat bu pek yardimci olmuyor, o ekran cok kucuk.

baska bir yolu varmi.

tesekkurler

yada soylede oabilir simdi aklima geldi. indirdigim dosyanin icindeki butun .ai dosyalari acsam ayni anda sonra bunlarin heepsini tek tusla jpeg olarak kaydedebilirmiyim? yoksa tek tek save as mi yapmam lazim?

saygilar
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 18-07-2008 #4
teşekkürler paylaşımların için...
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 18-07-2008 #5
teşekkürler, paylaşım için.
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 19-07-2008 #6
paylaşım guzel..
guzellıkler her zaman tesekkuru hak eder 40 Hearths Vectors
tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap

badreal

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 19-07-2008 #7
Bu indirdigimiz dosyalar icinden onlarca dizayn cikiyor. Bunlari bir sekilde Illustratorla acmadan iclerinde ne oldugunu anlayabilirmiyiz? Bunun bir yolu varmi?

Illustratoru acip open secenegi ile dosyalarin icerigini kucuk bir kutu icinde gorebiliyoruz fakat bu pek yardimci olmuyor, o ekran cok kucuk.

baska bir yolu varmi.

tesekkurler

yada soylede oabilir simdi aklima geldi. indirdigim dosyanin icindeki butun .ai dosyalari acsam ayni anda sonra bunlarin heepsini tek tusla jpeg olarak kaydedebilirmiyim? yoksa tek tek save as mi yapmam lazim?

saygilar
arkadaşım right clik image converter die bi program var bu programı yüklediğinde resim uzantısı ne olursa olsun herhangi bi uzantıyı istediğin uzantıya çevirebilirsin...ör/ai. uzantısını png yada jpeg yapabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

GamsIzVeZir

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-07-2008 #8
arkadaşım right clik image converter die bi program var bu programı yüklediğinde resim uzantısı ne olursa olsun herhangi bi uzantıyı istediğin uzantıya çevirebilirsin...ör/ai. uzantısını png yada jpeg yapabilirsin...
tesekkurler arkadasim indiriyorum programi

duzeltme.

40 Hearths Vectors Yikildim. Lutfen yanlis bilgilendirmeyin. 1 saattir ugrasiyorum neden olmuyor diye. "resim uzantısı ne olursa olsun herhangi bi uzantıyı istediğin uzantıya çevirebilirsin" bu dogru degil. program sadece

AFP, ANI, AWD, BMP, CAL, CIN, CIT, CLP, CMP, CRW, CUR, CUT, DCR, DJV, ECW, EMF, EXF, FAX, FIT, FLC, FLI, FPX, GIF, HGL, ICA, ICO, ICON, IFF, IMG, ITG, JPEG, JPG, JTF, KDC, LMC, LV, MAC, MSP, PBM, PCD, PCX, PGM, PICT, PNG, PPM, PRN, PRT, PSD, PSP, PSPIMAGE, PTK, RAS, RTF, SCT, SFF, SGI, SID, SMP, TFX, TGA, TIF, TIFF, TIFX, WBMP, WFX, WMF, WMZ, WPG, XBM, XPM, XWD

formatlarini ceviriyormus.
Bu mesajdan alıntı yap

badreal

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 19-07-2008 #9
yanlış bilgilendirme yok arkadaşım sadece yanlış programı indirmissin,ok...yargısız infaz yapma lütfen.:swear:
yalan dolanla işim olmaz benim...
sırf senin için upload ediyorum:
buyur link burda:

programı yükledkten sonra sağ tuş menüsüne yerleşiyor
40 Hearths Vectors
Bu mesajdan alıntı yap

GamsIzVeZir

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-07-2008 #10
yanlış bilgilendirme yok arkadaşım sadece yanlış programı indirmissin,ok...yargısız infaz yapma lütfen.:swear:
yalan dolanla işim olmaz benim...
sırf senin için upload ediyorum:
buyur link burda:

programı yükledkten sonra sağ tuş menüsüne yerleşiyor
40 Hearths Vectors
Arkadasim o programi buldum kurdum olmuyor. .ai yada .eps dosyalari donusturmuyor.

O programin kendi sitesinden alinti yaparak yaziyorum sana, sadece assagidaki uzantili dosyalari donusturuyor.

AFP, ANI, AWD, BMP, CAL, CIN, CIT, CLP, CMP, CRW, CUR, CUT, DCR, DJV, ECW, EMF, EXF, FAX, FIT, FLC, FLI, FPX, GIF, HGL, ICA, ICO, ICON, IFF, IMG, ITG, JPEG, JPG, JTF, KDC, LMC, LV, MAC, MSP, PBM, PCD, PCX, PGM, PICT, PNG, PPM, PRN, PRT, PSD, PSP, PSPIMAGE, PTK, RAS, RTF, SCT, SFF, SGI, SID, SMP, TFX, TGA, TIF, TIFF, TIFX, WBMP, WFX, WMF, WMZ, WPG, XBM, XPM, XWD

Ben o programi indireyim derken oyle bir virus yedimki aksamdan beri temizlemeye ugrasiyorum. ne firefoxta nede explorerda arama motorlari calismiyor. mahvetti makinayi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hearths, vectors