436 sayfa kitap

Sonuçlanan İlanlar - 436 sayfa kitap ...

436 sayfa kitap
ersu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersu

Grafiker / Aksaray

436 sayfa kitap

Alt 12-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sayfaların tamamı renkli, flim çıkışları alındı. Kapak hariç baskı fiyat teklifi verir misiniz? Birinci hamur kağıt kullanılacak. Bizzat baskı ve cildi takip edeceğim. Bu yüzden teklif verenler hangi şehirde olduklarını da belirtsinler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ersu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersu

Grafiker / Aksaray

Alt 12-07-2010 #3
sayfa ebadı: 20,5*28,5 cm yani 57*82 kağıt kullanılacak.
kapak baskısı için ayrıdan teklif alacağım.
soravan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soravan

Matbaacı / İstanbul

Alt 12-07-2010 #4
********* numaram ********* ayrıntılı bılgı verebılırsenız size türkiyede alabıleceğiniz en ucuz fıyatı verebılırım şehir istanbul
bilaltureli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilaltureli

Matbaacı / İzmir

Alt 12-07-2010 #5
bilal türeli
********* msn

bize ulaşırsanız sağlıklı fiyatlandırma yapabiliriz.
ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #6
Merhaba Sayın Yetkili;
Firmamız istanbul sirkeci'de olup ve konu hakkında yardımcı olabiliriz. Konu hakkında sağlıklı bilgi almak ve fiyat almak için irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

Hizmetlerimizden Bir Kısmı: Grafik Tasarım ve Web Tasarım - E-ticaret Yazılım'ı - Tüm Baskı Hizmetleri - Dergi, Katalog, Hologram, Dokuma, Sticker ve Karton Etiket - Reklam - Tanıtım - Promosyon Hizmeti vermekteyiz.
Çalışma Saatlerimiz: 7/24
Tel : *********
İş Gsm : ********* (7/24 Açık hizmet hattı)
E-Mail & Msn : *********

Saygılarımızla.
İyi çalışmalar.