49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Afiş Yarışması

Yarışma Organizasyonları - 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Afiş Yarışması ...

tuna1248 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuna1248

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 19-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarışma tüm grafikerlere açık

Grafikerler, meslek kuruluşu üyelerine, grafik tasarım / görsel iletişim tasarımı bölümü öğrencileri ve mezunlarına; amatör - profesyonel tüm grafikerlere açık olan yarışmaya gönderilen eserlerin kopya edilmemiş, herhangi bir yayın – broşür - çalışma vb… kapsamında kullanılmamış; yurtdışında – yurtiçinde herhangi bir yarışmaya katılmamış; bir etkinlik kapsamında sergilenmemiş olması gerekiyor.
Dört renkli baskı teknolojisi ile elde edilen renklerin dışına çıkılmadan hazırlanacak afişlerin, 50×70 cm boyutunda dikey ve yatay olarak çalışılması gerekiyor.
Katılımcılar yarışmaya en fazla bir eserle katılabilecek.

Yarışmaya katılmayı düşünen sanatçılar yarışma yönetmeliğine altinportakal.org.tr adresinden ulaşabilir; katılım formlarını aynı adresten elde edebilirler.

Yarışma jürisi

49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali afişinin seçileceği yarışmanın akademisyen, sanatçı ve iletişim uzmanlarından oluşan jürisinde şu isimler yer alıyor:
Prof. Dr. Süleyman Saim Tekcan (Ressam – Grafiker / Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kurucu Dek. Yönetim Kurulu Üyesi);Prof. Dr. Hasip Bektaş (Ressam – Grafiker / Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Sanatlar Bölüm Başkanı); Cihan İşbaşı (Akdeniz Reklamcılar Derneği Başkanı); Himmet Öcal (Ressam – Grafiker / Orkun&Ozan Medya A. Ş. Sahibi); Tufan Dağıstanlı (Seramik Sanatçısı-AKSAV Yön. Kur. Üyesi); Akgün Keskin Sakarya (Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı); Yrd. Doç. Dr. Merih Taşkaya (Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi).

Yarışma Takvimi:
  • Son Başvuru Tarihi : 30 Nisan 2012
  • Değerlendirme Tarihi : 7 – 11 Mayıs 2012
  • Sonuçların Açıklanması : 11 Mayıs 2012
  • Ödül Töreni : Festival kapsamında, sergi açılışında
  • Sergileme : Festival kapsamında

Ödüller
  1. Ödülü 5.000 TL.
  2. Ödülü 2.000 TL.
  3. Ödülü 1.000 TL.

Yarışma detayları için altinportakal.org.tr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
en fazla bir eser iyimiş yahu 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Afiş Yarışması
Bu mesajdan alıntı yap
Ugurkan83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ugurkan83

Grafiker / Hatay

Alt 25-03-2012 #3
50*70 fotoblok baskı 80tl.. daha kargosu dvd vs. var, çok masraflı! ben vazgectim katılmaktan bitmek üzere olan çalışmamı, isteyen birisi varsa verebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 25-03-2012 #4
50*70 fotoblok baskı 80tl.. daha kargosu dvd vs. var, çok masraflı! ben vazgectim katılmaktan bitmek üzere olan çalışmamı, isteyen birisi varsa verebilirim.
bence de haklısın.
Bu mesajdan alıntı yap
tHE uLTimaTe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tHE uLTimaTe

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-03-2012 #5
Ben alabilirim daha kimseye vermediyseniz 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Afiş Yarışması
Bu mesajdan alıntı yap

Ugurkan83

Grafiker / Hatay

Alt 27-03-2012 #6
Ben alabilirim daha kimseye vermediyseniz 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Afiş Yarışması
böyle birşey yapmıştım.. beğendiysen layerları açık psd olarak gönderim sana.. boşa gitmesin o kadar uğrastım.

Bu mesajdan alıntı yap
tHE uLTimaTe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tHE uLTimaTe

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-03-2012 #7
böyle birşey yapmıştım.. beğendiysen layerları açık psd olarak gönderim sana.. boşa gitmesin o kadar uğrastım.

abi bence süper olmuş bu yaa =) tamm gönder üstad,
buraya atabilirsin 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Afiş Yarışması
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 27-03-2012 #8
abi bence süper olmuş bu yaa =) tamm gönder üstad,
buraya atabilirsin 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Afiş Yarışması
Bence başka kimsenin katılmasına gerek yok. Birinci belli olmuş (!).

Yahu insanı dinden imandan çıkarırsızın siz. Neyse ya sabır, ya sabır, ya sabır!!!!
Bu mesajdan alıntı yap

Ugurkan83

Grafiker / Hatay

Alt 27-03-2012 #9
Bence başka kimsenin katılmasına gerek yok. Birinci belli olmuş (!).

Yahu insanı dinden imandan çıkarırsızın siz. Neyse ya sabır, ya sabır, ya sabır!!!!
ula alicinki ula alicinki ne boş adamsın sen bee.. anca kuru sıkı sallıyon.. o gün sana göster marifetini dedim tamam dedin haftalar geçti bisey yok ortada, sordum nedir sonuç hadi paylas görelim dedim ona bile cevap vermedin.. anca boş boş eleştiri yapmayı biliyon, baska bi . bildiğin yok!
Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-03-2012 #10

Afişte filmle ya da sinema ile ilgili birşey yok. Bence bunu sakın göndermeyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
altın portakal